@natalllkat: Ta sukienka jest piękna! 💛☀️ ale na urodzinki już się przebrałam, żeby było mi wygodniej 💛 #grwm #makijaż #makeup #outfit #natalllkat Sukienka @RESERVED
miałam taki ale zieloną wersję. był ok ale czybym kupila jeszcze raz ? raczej nie cena z kosmosu. polecam z misha misha bb. cena tańsza a ten sam efekt :)
2026-06-22 16:26:33
1
Agnieszka :
Mam zielonego erboriana, ja polecam bo nie lubie podkladow . Rzadko nakladam go na cala twarz, tylko pod oczami nos i fajnie sie dopasowywuje kolorystycznie 😁 i starcza na bardzo dlugo ja juz mam poltora roku duza tubke bo wystarczy go troche nalozyc i fajnie sie rozprowadza
2026-06-22 17:22:15
2
Paulina Sołtys-Chodu :
Ten krem ma w sobie pyłek-brokat, na skórze wygląda tak sobie; nie jest to spójne glow.
2026-06-22 15:14:42
0
natt_alia25 :
Ostatnio te loki zakręcone na wałek związałam w kucyk i wyglądało to super🤩nie dość że uniesiony i taki „gęsty” to jeszcze podkręcony
2026-06-22 19:58:27
1
betsi :
pięknie 🥰
jak Ty umiesz się malować 😳
2026-06-22 15:14:39
1
makakle :
u mnie w tym tygodniu 38😳 ostatni cały tydzien ok 36🥵
2026-06-22 14:28:35
0
Julka :
Ślicznie wyglądasz 🥹
2026-06-22 14:05:13
0
SJustynaS :
pięknie ♥️
2026-06-22 16:04:46
0
Motoholiczkaaa1 :
Ja polecam 💗
2026-06-22 14:06:17
0
MonikaMonia :
Jak dla mnie za ciemny odcień, jestem bladziochem 😅
2026-06-22 14:51:41
0
ma98sza :
Hej, używałam ale jak dla mnie nic specjalnego. Osobiście polecam dr.jart Cicapair. Jest super nie ciastkuje się i fajnie wyrównuje koloryt bez efektu maski 🥰
2026-06-22 15:00:15
1
Magdalena Fereniec :
super, pozdrawiam
2026-06-22 14:05:30
0
Nikolalalaaa :
Ile masz wzrostu?
2026-06-22 14:24:48
0
tusica0 :
Ja mam ten erborian ale zieloną wersję i mega polecam
2026-06-22 15:16:51
1
iga 🔥 :
jak są takie upały to ja nawet nie mam ochoty jeść coś gorącego 😣
2026-06-22 17:03:42
0
ala :
Kupuj i nie pytaj. Od dwóch lat używam ta zielona wersje. Kocham.
2026-06-22 18:00:39
0
PaulinaRozwadowska :
Jeeeeju jak ci ślicznie w tej sukience🤩😍
2026-06-22 18:48:28
0
Karina :
Z klasa🥰🥰🥰❤️
2026-06-22 19:06:40
0
Hona 👑❤️ :
Zielona wersja najlepsza 🥰 bierz
2026-06-22 21:14:22
0
Aga :
Właśnie też przed chwilą oglądałam z Erboriana kosmetyki bo gdzieś wpadły mi na tiktoku, i dziewczyna bardzo je chwaliła .
2026-06-23 20:52:40
0
Marta :
Ja polecam Krem cc od Inglot, dla mnie lepszy niż Erborian ;)
2026-06-23 11:38:10
0
XYZ000🤪 :
mam zielony bardzo polecam 🥰
2026-06-23 04:28:17
0
wikiwysoczanska :
🥰🥰🥰
2026-06-22 14:06:09
1
RESERVED :
🌞💛
2026-06-23 11:28:18
0
To see more videos from user @natalllkat, please go to the Tikwm
homepage.