@pomys.na.urlop: Po tygodniu all inclusive żegnasz się z barmanem bardziej emocjonalnie niż z własną rodziną. 🍻😂 „Dbaj o siebie, bracie... i pamiętaj, bez lodu do mojito!” 🥹 #AllInclusiveLife #Wakacje2026 #BarmanPrzyjaciel #Urlop
Pomysł na Urlop
Region: PL
Sunday 21 June 2026 09:54:43 GMT
Music
Download
Comments
taciakl :
Oj tak,w Turcji miałem piękna barmankę. Na końcu wyjazd wręczył mi 0,7.
2026-06-22 08:35:59
15
Ewelina Kujawska79 :
Blue lagoon 😭
2026-06-22 19:20:56
4
Grzesiek.A :
jeszcze kilka dni 😁
2026-06-23 20:17:39
0
themisiek95 :
Tunezja 😭
2026-06-23 13:29:07
0
Olek Straburzyński :
Hahahahaahhhah 😂
2026-06-22 12:15:08
4
Agnieszka :
Ha jakie to prawdziwe.🥰
2026-06-23 18:41:17
0
dyiqnbv9fvya :
dokładnie tak 😂
2026-06-23 17:44:08
0
iwa1313 :
🥺🥺🥺🥺🥺🥺Oj tak
2026-06-22 08:31:20
2
shark1992 :
tak było 🤣🤣
2026-06-22 17:41:26
0
Roland🇵🇱🇩🇪 :
😂😂😂😂Dobre
2026-06-22 19:23:20
0
⃟ :
Haha
2026-06-24 09:12:38
0
A_grzybek(L)❤️🤍💚 :
oj Turcja...
2026-06-22 13:53:51
6
leonkennedy106 :
Jechać na "wakacje" tylko po to żeby chlać przy barze od rana, smutne
2026-06-24 04:59:49
1
Raphinha :
w Tunezji miałem tak, płakalismy jak się żegnaliśmy i polał mi wodę na pożegnanie. piękna chwila
2026-06-23 08:47:31
2
Robert Andrzej Wojciechowski :
Tez tak bylo ostatni dzień lał podwójnie
2026-06-21 19:47:10
1
Ewa Majchrzak :
😂😂😂
2026-06-21 10:29:07
1
To see more videos from user @pomys.na.urlop, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.