@polinaaaa.iiii:

Polina
Polina
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 21 June 2026 09:57:24 GMT
140350
19444
23
1112

Music

Download

Comments

nastyssha07
NASTYSHA :
це лише поки не почнеш бути сам, потім воно вже не так
2026-06-21 18:18:47
586
returnpro
Вік. :
Але це працює лише коли зазвичай ти не сам там живеш
2026-06-21 19:07:45
215
elizwwk
L :
це лише до того моменту ,поки вдома нікого немає тимчасово,а не постійно.
2026-06-21 20:05:10
89
wani.ma13
кота🐾 :
найкраще відчуття , але працює тільки тоді коли ти живеш там не сам )
2026-06-21 19:21:36
59
lyzhyk
lyzhyk :
Дякую, я чуть не зійшов з розуму
2026-06-21 19:43:27
15
chelmnepoxyu
mertvachka :
Я вже півроку живу сама і мені в кайф, дуже комфортно
2026-06-21 20:22:44
13
eneloff
ænnæ :
Я не зможу жити одна..я повинна жити в великій родині...а переїзд чи просто поїздка в інше місто викликають відчуття таке...
2026-06-21 20:23:06
5
ydshour
ydshour :
то так, тільки коли з батьками живеш🥹
2026-06-21 20:28:13
7
zoria1995
Zoriana :
це 🥰
2026-06-22 07:16:37
0
kriuchishka
крючишка :
повний дім людей,але вдома нікого немає
2026-06-21 22:20:28
1
inn_spired
Інна✨ :
Водолій?
2026-06-22 04:06:37
0
fluffy_could0601
lazyperson :
До 1 можна добавити, в тих кого є вікно у ванній кімнаті: рано зранку коли сонце ще не піднялось. Або коли сходить.🥰 А з іншим повністю згідна, такий кайф🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-21 20:09:53
1
yuliaaa9496
Yuliaaa :
Живу сама
2026-06-22 06:09:03
0
tampssq
whw :
4 роки так..
2026-06-21 21:26:43
0
just_slavyk
Deos20 :
2026-06-21 21:11:32
0
dreams87juli
🖤Dreams_black🖤 :
це ідеально
2026-06-21 21:36:49
0
ksenia_bachynska
ksyu.bachynska :
в мене тривожність одразу 😳
2026-06-21 22:02:05
0
fl1plt_
Fl1plt_ :
вже 7 років живу сам, нічого краще ще не відчував
2026-06-21 23:13:26
0
sashka.chernyak
Саша :
Слова «нікого немає вдома» викликають одразу тривожність
2026-06-21 18:55:20
25
telemuarchik_
Телемурчик🦊 :
повертатись додому де прибрано👍🏻
2026-06-21 20:14:19
1
kvktk4
Luna :
ну спочатку подобалось , а потім , як в гробу приходиш, а вдома тихо , наче все людство вимерло
2026-06-21 20:11:52
3
ruslanavoloshyna29
Дружина Янгола :
:Для мене це тяжко,після того як загинув чоловік,я більше не хочу повертатися в пустий будинок, більше не готую, вообще нічого не хочу вже від цього життя.. Так що цінуйте рідних,тих хто завжди поряд з вами.😞😞
2026-06-22 06:50:10
0
katerina58543
Kate_rina♐️ :
🤝🤝🤝
2026-06-21 13:29:27
2
To see more videos from user @polinaaaa.iiii, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About