@majkel19961: Ogrzewanie wody w basenie za darmo

Majkel96
Majkel96
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 21 June 2026 10:06:54 GMT
749413
9463
192
2439

Music

Download

Comments

vascodagama_155
vascodagama_155 :
do zimy sie nagrzeje
2026-06-21 10:30:44
2661
endriududu
EndriuDudu :
40 stopni w basenie w upalne dni 😂
2026-06-21 16:13:34
447
m.rooozzz
m.roz :
W takim tempie to ja wodę będę mieć nalana dopiero w kolejnym sezonie
2026-06-22 09:21:11
122
bala_1922014
Błażej€ :
Można puszczać ciepłą wodę
2026-06-21 17:22:52
361
yuqii.7464
Yuqii✌️🗿 :
i basen sie napelni w polowie wrzesnia
2026-06-22 13:39:47
143
michaszek__7
Driver :
basen jest żeby się ochłodzić
2026-06-22 08:28:22
40
pershing82
Ukaszek :
2026-06-21 19:44:48
74
lipskioficjalnie
Lipskioficjalnie :
Przeciez woda ma nas ochłodzić..
2026-06-22 11:01:05
32
mada09284
madA :
i czekamy dwa tygodnie aż się basen napełni 😂
2026-06-21 19:50:53
39
omeegpzkca8
SpiderMan-69 :
Zanim ta woda się naleje to będzie 31 sierpnia
2026-06-22 14:12:48
16
balonost
balonost :
Wydaje mi się że po to jest basen aby w nim się schłodzić! Gdy woda ma 39° to można ale się spocić!!!
2026-06-21 22:54:03
55
_mik08__
kondonmagregor :
40 stopni to już termy a nie basen
2026-06-21 10:32:03
20
xavier31724
Xavier ® :
Po co mi woda 40 stopni jak na dworze będzie 39 ✌💔
2026-06-23 12:05:54
11
af5000002
Af500000!? :
basen jest chyba po to żeby się ochłodzić a nie brać w nim prysznic/kąpiel😳
2026-06-21 10:39:21
5
kamilkaras
KamilKaraś :
Nie no wszyscy tą wode grzeǰą a ja zimnej dopuszczam, basen ma cĥłodzić taka jego funkcja, jak chcesz ciepłą to bania albo jakieś jakuzzi
2026-06-22 19:08:56
10
alanix.edits
★☆(Alanix)☆★ :
no i nalewa sie 3 dni ale ważne że ciepła
2026-06-22 11:30:20
15
kuba.nowak61
kuba nowak :
Mam basen 10500 litrów... W takim tempie to bym dwa tygodnie lał tą wodę 😅
2026-06-21 18:56:50
19
michamusialik0
Kimi :
ja bym pod kranem jeszcze świeczkę postawił 😂😂😂😂😂 jprdl normalnie mistrz
2026-06-21 18:07:26
8
cotozabocian
pieczka :
naleje się do końca wakacji
2026-06-21 16:02:30
14
sebasradohleba
SebaSraDoChleba :
przecież prze cały dzień nie nalejesz tej wody, a w nocy i tak spadnie temperatura do 20 stopni
2026-06-22 10:37:26
6
stoneisland742
Stone نطويوخويً :
A zmierz temperaturę wody w basenie a nie strumienia
2026-06-21 17:54:47
14
zwyky.chopak
Zwykły chłopak :
mam basen okolo 15000l i w taki sposób uzupełniam wodę u mnie leciała 36⁰ a w basenie było 24⁰ wiec to nie ogrzeje do 40⁰ tylko przy uzupełnianiu temperatura w basenie nie spada
2026-06-21 17:07:51
6
lukid1984
Łukasz :
a po co woda 39 jak chcemy sie schłodzić?. mam 28 i jest git
2026-06-21 15:47:08
5
cywil342
Cywil :
mi wystarczy pokrywa solarna 😅
2026-06-22 12:00:46
21
To see more videos from user @majkel19961, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About