Боже яка грубість! Чого кричиш на дівчат, вирішуй питання з завпроізводством.
2026-06-21 18:05:33
1405
Lubov :
Коли робите замовлення, уважно читайте назву сиру, який входить у склад піци. Саме сир може мати різний запах.
2026-06-22 20:44:06
22
ludmila :
сама спечи,і все буде добре😁
2026-06-21 19:10:05
998
MyLife :
Деревня пришла в пиццерию и заказала 4 сыра.
2026-06-22 12:37:18
2023
Valentina :
печіть самі
2026-06-21 15:34:37
589
Anoukiii :
Дівчатка на касі самі ще діти. Як так можна говорити з людьми?
2026-06-21 15:49:24
1451
Татьяна :
Може піца і не добра,але лексика!!!!!!Жах!!!!!
2026-06-21 16:46:19
946
Змія🖤 :
я розумію що вам щось не сподобалося,але ж можна зайти і нормально спілкуватися,а не тикать і швирять ту піцу🙄
2026-06-21 15:43:15
1049
Malaya :
Зачем тыкать?Можно было нормально,спокойно вернуть и поговорить.
2026-06-22 16:07:01
261
Ната :
Спокійно розмовляти можна. Дитині таке не можна. Все буває . Які всі стали злі ненависні . Цей конфлікт можна вирішити без допомоги поліції. Станьте добріші люди.
2026-06-21 16:07:06
1000
павлін :
gorgonzola
2026-06-22 14:12:46
4
Sveta :
Цеж піца 4 сири, що ви хотіли щоб фіалками пахла😁😁
2026-06-21 16:37:16
322
надя :
Так касири взагалі до чого?
2026-06-21 15:33:07
197
Вікторія 🙂 :
В ту піцу іде сир пармезан і дорблю,він має такий запах,як коти настали.
2026-06-21 16:03:45
190
чумачеча :
взяла чотири штуки,а чому дві тільки принесла😂
2026-06-21 15:50:23
93
Щастя Є♈ :
так не вирішуються конфлікти. треба адекватніше а не керувати емоціями
2026-06-21 18:23:10
80
Аленка Аленка :
молодець що не промовчали 💯
2026-06-21 15:36:54
44
❱❱𝐌͢𝐀𝐑͛𝐓𝐎̷̸𝐕͡𝐒𝐊𝐈𝐘 :
началось в колхозе утро
2026-06-22 15:57:48
128
userden2u22n4s :
Так там сыр дорблю,вот от этого запах.ДЮРОВНЯ😄😄😄
2026-06-22 21:48:26
9
123qwerty :
перший раз попробувала нормальну піцу😎
2026-06-21 16:26:17
6
Anima :
хіба малій дитині можна давати піцу?
2026-06-21 15:38:11
90
INNA_KRU :
Скоріш за все вам поклали сир з пліснявою, цей сир він їстівний але він дуже специфічний, його не кожен їсть тому він дає запах особливо коли в жару та коли піца горяча!
2026-06-21 16:42:53
463
Танюшка🙃🙂 :
а ви що ніколи не їли піцу 4 сира???😳
2026-06-22 17:49:31
36
To see more videos from user @shevchenkonataliia44, please go to the Tikwm
homepage.