Друже... пройдене...з Волновахи з 1-го березня 22-го року...і пійшло:Угледар,Водяне, Бахмут і тд (заїб@вся)29 липня 60 років, пенсія...пару місяців буду дома, побухаю, на рибалку...а потім на 60+, контракт,бо я дома-не дома, звик на службі...4.5.0...(все буде гаразд).
2026-06-24 15:47:14
22
Малий :
Води чекати 5 день
2026-06-23 19:46:06
7
Олександр :
4 5 0 Брате
2026-06-24 15:48:53
7
Андрей Лысак :
брат 910
2026-06-25 09:37:50
2
Андрій Чорний :
підкажіть будласка хто читає
2026-06-25 10:03:06
3
Приступа Максим :
А толку брате
2026-06-21 16:38:53
7
Aleksander Shepitko :
4.5.0 Бро
2026-06-24 14:51:25
7
Віктор Костючик :
4.5.0.
2026-06-24 08:11:08
6
Андрій Чуб :
4.5.0 👍
2026-06-23 14:52:21
6
Иван Козуля :
просто мовчки сльози
2026-06-25 22:05:51
4
БАРНІ777 :
2026-06-21 16:50:27
6
Shramigor :
Бережи себе мій рідний.
2026-06-22 10:48:19
8
УкраїнА :
🫡 братик 4.5.0.
2026-06-22 02:15:47
7
Олег Луганськ :
4.0.5
2026-06-24 06:36:43
2
Рудий :
4.5.0
2026-06-24 07:12:04
2
Світлана :
2026-06-23 22:15:36
3
ШАХ :
братик 4.5.0
2026-06-23 11:15:20
6
Володимир :
дуже тяжко
2026-06-24 20:13:00
3
❤️Света Бонд :
саша я это хорошо понимаю. берегите себя.
2026-06-24 07:51:22
3
Valeri Zaika322 :
Бажаю здоров'я!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦✊ Дякую! 🫡 4.5.0.
2026-06-24 22:20:20
2
Сергій Салата :
плюс
2026-06-24 19:37:41
2
Кирилл :
4.5.0 бажаю здоров'я
2026-06-24 17:48:52
2
Марина Соколенко :
нехай Бог вас береже
2026-06-25 19:49:41
1
To see more videos from user @sasasasa1986, please go to the Tikwm
homepage.