Жетон 450 тис. коштує, плюс-мінус. Фармити нічого не потрібно, просто грай, лутай все і продавай. Руду/траву/шкури звісно на аукціон. Без проблем набирається. Можна пофармити якогось пета чи маунта, якщо повезе то на декілька місяців гри вистачить. Актуал взагалі зараз зроблен для сессіонної гри, не потрібно там жити.
2026-06-22 07:25:55
1
Froozej :
Голду фармити швидко, за місяць простої гри назбирати на жетон - легко 🤷🏻♂️
2026-06-22 16:31:15
2
KlmCraft :
маю 3.2 ляма на чорний день 😅 а так-то 100к раз в три дні капає пасивно 🥰
2026-06-22 19:52:16
1
Gordon Levis :
раз в тиждень роблю всі дейліки і вікліки на 9 альтах для цього, граю безкоштовно на рітейлі.
2026-06-23 14:09:42
0
HrapVideoGames :
на триале это гораздо сложнее потому что эндгейм не доступен и торговать нельзя
2026-06-23 23:26:07
1
YmU Syzer :
ти можеш фармити хоч на рік підписки, поки не купиш саме доповнення, то весь фарм до одного місця (якщо мова про рітейл)
2026-06-22 11:54:30
0
Pppp :
Ну чет вы много хочете тоже. Я в начале дф за первую неделю нафармил в районе 2.5кк голды играя по часа 4 в день. Надо фармить в начале выхода дополнения, за месяц вполне можно заработать голды на все дополнение и все
2026-06-21 12:25:30
2
Плевок Таноса :
ой, та боже на ауку по пів часа посидіти і за тиждень - два нафармити таке можна шо ахаахах
2026-06-22 03:11:40
0
Valkyrie Red :
в актуалі це фармиться на раз два.
2026-06-23 09:39:42
0
Thunkhu/dru :
залежно як грати)) якщо заходити в гру тільки щоб ганяти ключі/рейди, то звідки там взяти ту голду, якщо якась боешка впаде з міфіка - добре, але в мене ще жодного разу не падала))) а так це одні витрати)) а ресурси, їх все одно треба фармить, єдине хіба зняття шкур профітне буде, бо можна в рейді/інсті теж шкури знімати з мобів і все :) ото і єдине, що поки качаєшся - можеш заробить голду, поки вдягаєшся трохи по локалках, а починаєш йти в ключі - стає вже туговато.😅
2026-06-23 07:09:31
0
Андрей :
Я 8 років майже жив у грі. І сотнями тисяч заробляв
2026-06-22 21:07:34
0
Re1one :
Ты сначала поиграй на оффе,а потом говори как тут ,и шо тут сложного
2026-06-22 06:56:04
2
Alex :
мені випав рідкий меч я його за пів ляма продав 1день гри 😅
2026-06-22 17:25:22
1
dima_k.o. :
Трайл это триал? Пох что там 10 голды максимум на чаре?)
2026-06-23 14:04:14
0
Kosst9an :
400 грн найти в месяц так сложно?😁
2026-06-22 07:57:11
1
Vasia :
армію твінків і ферму концепції, по пару хвилин в день можна легко на жетон заробити
2026-06-22 14:19:13
0
Ovenmonckey :
на фарм ресах зараз не дуже і¹ пофармиш голди, дюпери і боти в 0 обвалили ринок варіка🥺а ще в вар візін на руді/трава мав 45-60тис голди в годину, а зараз в кращому випадку 15.....
2026-06-23 02:17:07
0
Andry Kovalenko :
твій голос, як ліки на рану ❤️
2026-06-21 13:38:03
0
VLADYSLAV VITALEVICH :
Аук плюс новички
2026-06-22 07:44:39
0
Anikey92 :
300 грн дорого? жодної грн не шкодую за актуал
2026-06-22 02:42:32
1
alexhort :
хз я ще й на баксів 700 продавав😁
2026-06-23 16:07:12
0
Andrii Avedenko :
ну если ты школьник то может я еще могу понять, в другой ситуации подписка стоит не дорого, купил и играешь как хочешь
2026-06-22 09:18:05
0
Sparkiqq :
Це ізі. Переважно стандартні спроби грати в офу, це завжди платиш за 1 місяць і граючи мав в запасі в сумці пару жетонів. Особливо як ката була, там жетон коштував по 10-15 к.
2026-06-22 16:41:26
0
Drayfoos :
Я на риболовці зя місяць лям зробив і це я продавав не завжди на піку ціни і не фармив кожен день це просто період місяць з 0 грлди до ляму. На професіях крафтових люди взагалі піднімали 10-20 лямів за старт сезону і потім хтось відразу купував жетонів з 10 дехто чекав падіння ціни і тіки тоді купував
2026-06-22 10:07:07
0
iEternity🇺🇦 :
пограв пів року, забанили без причіни, і сказали що можуть і не пояснювати за що бан. прикольно
2026-06-23 04:27:35
0
To see more videos from user @golovnaplay, please go to the Tikwm
homepage.