@minimind_edu: Zjechała się elita NATO, a Polacy w F-16 po prostu ich ZNISZCZYLI! 🤯🏆 Szokujący finał prestiżowych manewrów w Europie! Asy lotnictwa z Zachodu prężyły muskuły, pewne swojej wygranej. Aż na niebie pojawiła się polska 6. Eskadra Lotnicza ze swoimi "Jastrzębiami". Nasi piloci nie wzięli jeńców! Przy miażdżącym przeciążeniu 9G, w bezpośrednich walkach kołowych całkowicie zdeklasowali zachodnie maszyny. Weterani NATO przecierali oczy ze zdumienia, a Polska zgarnęła legendarne trofeum "Srebrnego Tygrysa" dla absolutnie najlepszej jednostki latającej! 🛑🇵🇱 Elita dostała brutalną lekcję pokory. Oglądaj do końca, wyślij znajomym i zaobserwuj profil AiZone po więcej takich historii! #dc #dlaciebie #fyp #wojsko #lotnictwo #f16 #polska #ciekawostki #viral #armia #nato #samoloty #fyp
Co się dziwić . Ja ukończyłem Liceum Wojskowe we Wrocławiu - trochę znam realia. Z Liceum Wojskowego w Dęblinie jeden na 100 zostawał pilotem bojowym. Sito takie , że ja odpuściłem.....
2026-06-22 18:44:48
1
bisexuall79 :
najlepsi z najlepszych od lat Asy Polskiego Lotnictwa
2026-06-23 19:54:46
1
jakubowski :
tiger tiger tiger[*]
2026-06-22 11:53:02
3
Ba Sia :
Tylko 303 numer 2
2026-06-22 17:03:09
3
Mirosława ŻemajtysLilo :
brawo
2026-06-22 11:24:15
1
Dawid MAL :
Tiger,Tiger,Tiger.
2026-06-24 11:56:30
0
Rademenes :
My nawet w top gun bylismy the best
2026-06-22 17:33:12
2
To see more videos from user @minimind_edu, please go to the Tikwm
homepage.