@barbinka01: Co wy byście zrobili w tej sytuacji? My się przenieśliśmy nie chcieliśmy mieć naplute do jedzenia i innych nie przyjemności. Opanowaliśmy się ogarnęliśmy wszystko i Itak bawiliśmy się świetnie ale sytuacja nie powinna mieć miejsca… #wesele #sala #dramat