prawda jest taka ze wiekszosc starej gwardi byla przyzwyczajona do starego „plaskiego” cache a w nowym ktorego przejął valve sa wg mnie niepotrzebne jakies dodatki ktore w tym przypadku utrudniaja rozgrywke
2026-06-22 10:11:57
4
Toppcat :
już szeliga lepiej by zagrał z swojim level 10 face it
2026-06-22 08:17:51
6
Kudłaty :
Kto pozwolił izakowi nas reprezentować
2026-06-21 14:22:35
18
bingchiller :
jak dla mnie kazdy kraj powinien miec 5 prosow nie jakis izak bot
2026-06-21 18:00:42
0
To see more videos from user @esport_vault, please go to the Tikwm
homepage.