@kimeriya_music: Одразу хочу вибачитись, за те, що цей трек не солов'їною людською мовою, а суржиком церковно - болгарської.., але так краще відчуваються "московські скрепи". Це пісня в пам'ять Володимира Висоцького, та спроба уявити, що міг би сказати поет, якби дожив до нашого часу...  Мій батько коли був ще живий, розповідав, що в дитинстві він знав Висоцького особисто, жили поряд і дружили.., і навіть в одній із своїх пісень Висоцький згадує ім'я та прізвище мого батька...  Всіх вітаю з днем Батька 💙💛 "Лукоморье в оккупации" А что случилось, что с лицом? Жарят омлет с кощеевым яйцом Иван - Дурак погиб на СВО Емеля криворукий сел за ПВО У Лукоморья больше света нет Холопам отключают интернет Кремль утонул в своём говне Рашистский дух смердит вовне Баба - Яга в лесах летает Заблудших нелюдей карает Те кто за мир, теперь не в моде Таких стыдятся в своём роде И хилых тридцать три богатыря Отдали жизнь за два руБля А с ними черноморский флот На дне с Кобзоном гимн поёт Иван - царевич на серой волге Давно забыл о своём долге Весь заржавел меч - кладенец Иван - лАхматыч скрепает овец Зелёный дуб сгорел до тла Цепь золотую продали с утра Учёный кот сбежал на запад На этом можно и закончить рапорт Но не привыкли уZкие кончать Их научили только начинать Всем говорят сейчас мы КАК начнём И начинают КАК в лифтах и за углом Закакали вокруг всё и засрали Но говорят ещё не начинали Но точно могут повторить На те же грабли наступить Наверно леший их попутал Или кремлёвский старый хрыч Распутин проклял их попутно Иль жадность и желание добыч Широкая но уZкая душа Встаёт с колен и вытирает рот Живёт стабильно не спеша Великий, рабский их - не мой народ...

kimeriya_music
kimeriya_music
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 21 June 2026 13:33:14 GMT
65639
4036
235
1393

Music

Download

Comments

user5591919482400
Павел Шевчук :
яка файна пісня 😃😄😁😆😅😂🤣
2026-06-21 14:09:49
163
user6092968275044
user6092968275044 :
був би живий, так і співав💯
2026-06-21 16:00:21
106
user4502880142816
Валентина Шило :
ЦЕ ШЕДЕВР!!! Дякую за правдиві слова пісні. Дякую, за класне виконання в стилі Висоцького. Низький уклін Вам ТАЛАНТИ.
2026-06-22 07:00:13
77
l_ybana
l_ybana :
шість разів прослуховування, насолода😁
2026-06-22 04:41:45
41
_5573179
Токарь_ТікТокарь :
2026-06-21 20:11:24
43
user65847677828855
Nik :
В яблочко 👍💯
2026-06-21 19:38:40
55
user8125754209417
Сергій Миколайович :
гарна пісня 👍👍👍
2026-06-22 04:16:27
19
maxpinul
Макс :
клас.
2026-06-21 19:45:05
15
user5ytgcilzir
Anubis :
народився новий Володимир Семенович Висоцький
2026-06-22 04:28:06
26
svetlanamyrenko
svetlanamyrenko :
ВИСОЦЬКИЙ. ЖИВИЙ.
2026-06-22 05:36:49
27
user48838520876151
Татьяна Гордеева 🇺🇦🐶 :
100%
2026-06-21 22:21:40
13
user5043127373050
user5043127373050 :
Супер 👍👍👍🇺🇦🇺🇦🙏
2026-06-22 09:43:21
12
user3258513791530
Сергей Кармазь :
класс😅😅😅
2026-06-22 05:11:47
14
user33344426816686
Сергій :
СУПЕР 🤣😂😅
2026-06-22 07:30:47
5
user2601187239954
Рада :
Шикарно 💓💓💓😂😂😂
2026-06-21 21:40:04
25
user44828268170488
пенсіонерка без пенсии :
Здорово,респект🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-21 15:47:50
15
v_aleri10
useretiszglgr0 :
сто процентов
2026-06-22 06:38:50
5
user85294929571938
user8529492957193Светлана :
шедевр
2026-06-22 08:44:28
5
user6829614745541
Руслан Штыхно :
Вслухайтесь в ці слова.......
2026-06-21 23:42:54
7
sasha331708
Олександр🇺🇦🇺🇦🇺🇦 :
Я думав це Висоцький співає ожив😁
2026-06-21 22:00:37
42
59192026nv0
Schlötz :
Супер
2026-06-22 05:43:56
10
user9597326849032
ася :
Я шо нічого не коментувала?😚Заслухалась❤️👍👍👍👍
2026-06-21 22:48:42
24
user9696128161070
Алла Харьков :
Я Высоцкого слышала живьём.Очемь похож.Респек
2026-06-21 19:50:42
26
ludmila.lebid
Ludmila Lebid :
жаль що помер співець правди і істини
2026-06-21 19:19:06
25
halynaseneyko
Halyna Seneyko :
2026-06-21 17:11:45
20
To see more videos from user @kimeriya_music, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About