Я уявляю, яке буде відношення до вступників НУШиків....
2026-06-21 18:47:54
3020
yulia :
їздила на день відкритих дверей з молодшим братом. більшість вступників потребують повторного курсу базової освіти, а не вступу до вишу
2026-06-21 21:30:39
1136
Cat with a flower 🌷 :
я от думаю мені повезло, що буде легко на бюджет вступити. чи якби не було війни, то я б вчилась краще і могла б вступити до університету з високими вимогами ? от цього ми ніколи не дізнаємось, надіюсь взагалі доживу до вступу в університет колись
2026-06-21 19:24:05
194
Ваня Ролекс⌚️ :
к слову в 26 сложнее чем в 21, в 22 было легко
2026-06-21 20:47:29
524
GALICIAN :
Дайте здати нмт 2026 тим хто здавав зно
2026-06-22 11:54:41
7
katie :
ХАХАХАХАХАХАХАХ
2026-06-21 14:37:53
159
Rei Garreter :
Уявіть, що у 22-23 році було
2026-06-21 20:15:49
71
Історії REDDIT :
Повірте вступники 2013 так само дивляться на вступників 2021
2026-06-23 03:54:50
29
Cookie :
по нмт я б так не сказав
2026-06-21 22:53:46
57
лізок :
як я його обожнюю
2026-06-21 16:08:47
66
𝐒𝐭𝐚𝐭𝐮𝐲𝐚🍉🫐 :
Я планую вступати до варшавської АСП, батько пішов до харківської академії дизайну, куди до війни хрін хто посутипв би, щоб знайти вчителя по для мене скульптурі ( я не пішов бо зараз ще в Польщі ). Просто розповів їм про мене, чим займаюся і чого прагну, мене вже хотять взяти, щоб я навчався і у них по онлайн, поки вчусь в Варшаві. Моя вчителька по малюнку розповідала що за її часів туди було нереально важко поступити, ну а зараз отакот, мені здається що це навіть погано, беруть або когось, бо раніше університет обирав серед тих хто поступає, а зараз навпаки
2026-06-21 19:43:41
10
👋🤩 :
Шо казать про вступ в 2016
2026-06-22 06:32:50
67
xuilo :
ещё чё расскажешь?
щас вступить тяжелее в разы на нормальную специальность.
все вокруг хотят шобы ты подписал контракт
2026-06-22 18:17:51
10
Маргарита Сас581 :
а потім на 2 курсі тобі будуть казати що ви то все мали знати це до того, як вступили.
2026-06-22 14:33:37
6
FOSTI_150 :
В 2025 поступав в коледж після девʼятого класу, десь так і було, поступив і на бюджет, і на стипендію вийшов
2026-06-22 09:16:23
7
Gunter :
пам'ятаю 2020
2026-06-21 20:43:42
9
ririmix1206 :
ахахах
2026-06-21 14:05:38
5
bodya_pavuk123 :
капец он прикольный рил
2026-06-21 16:24:37
20
Denis :
вступав в 24 році доречі на агронома
2026-06-22 11:45:32
1
Danny Fist :
як людина яка поступав в 2021 це правда
2026-06-23 21:24:04
1
Liza Zhigalo :
динозавр на зв’язку. в 2010 ЗНО було складніше ніж нмт у 2025
2026-06-23 16:28:32
4
Неоніла Бублікова :
то ви 2006 не вступали😁
2026-06-23 04:04:50
1
Varvara :
бляха коли я вступала в 2015 ми мали бути ледь не професорами... і в універі ми перші два роки вчили те що в школі було знову
2026-06-22 08:55:45
2
To see more videos from user @andri.nesti, please go to the Tikwm
homepage.