@a.lialka: Проблема не в цій дівчинці, вона лише підсвітила проблему того, що вчителем може стати людина, яка навіть на базовому рівні не знає свій предмет🫣 Також, я категорично не підтримую колег, які почали ображати дівчину. Ми не знаємо її шлях і ніхто не в праві засуджувати!
Які ж рагулі зараз, в моєму 2009 році я на бюджет не поступив з 184 балами
2026-06-21 19:47:47
1266
Математика з Ладою :
це все дуже сумно насправді 😔
2026-06-21 15:25:13
1316
navitrr :
той пост - байт на коменти, не дякуйте.
2026-06-21 19:23:52
326
unser710880 :
закінчив 1 курс, і без шкільного курсу математики майже не можливо далі вивчати матаналіз, лінійну алгебру, програмування, аналітичну геометрію і тд
2026-06-21 14:57:37
233
Lialk :
в наш час(2012 рік) навіть на педагогічні факультети був профільний предмет, з якого треба було набрати 140, інші предмети 124.
але також тоді було таке: хто не вступив на іноз.філологію, йшли на укр.філологію -> початкову освіту -> дошкільну освіту🥲
також страшне, що діти питають ці поради в інтернетах, а не мають допомоги серед близьких, вчителів і тд
2026-06-21 19:02:00
76
ⲥⳑυⲃ ⲟϝ ⳑⲁⲋⲧⲓⳳⲕⲩ🕊️ :
А ви впевнені що потім у айті буде робота? Чи юристом,медиком? Конкуренція дуже велика. Вони також можуть потім працювати за 7к 😌
2026-06-21 20:34:35
33
Viktor Shcherbak :
Який би вуз і напрямок порекомендували для вивчення математики? (Не педагогічна освіта)
2026-06-21 14:23:20
9
Anna :
Коли я вчилась в університеті розмір стипендії вимірювався по складності навчання. І от у нас в університеті найвища стипендія була у фізико-математичного факультету. тож поступити вона може і поступить, але далі першої сесії навряд чи дійде. але те що вчителі мало заробляють це ж не факт що потрібно саме йти працювати в школу. В мене є подруга яка закінчила фізмат, зараз працює в Німеччині в музеї науки.
2026-06-21 22:34:26
13
ітсмайлайф :
я читала завдання по НМТ, так ось, як би я то складала в 2016 році то певно б і не готувалася, щоб все на 190 балів здати
2026-06-21 21:57:23
4
Mafineo :
Я закончил магу по IT. Если у вас ЗНО (или НМТ) по математике меньше 180, то на высшей математике в универе вам габела. Если делать все не через GPT, то понимание школьной математики должно быть на уровне
2026-06-22 05:14:21
38
Владислав Зелінсь2008 :
подруга склала матиматику на 100 і зараз на контракті вчиться на міжнародні відносини
2026-06-24 03:37:21
1
al.eksandra6475 :
все питання в зарплатні, на жаль
2026-06-22 12:31:03
2
vitochka :
Дякую, що висвітлюєте такі питання
2026-06-22 06:17:46
2
dimonich :
У мене середній бал 132 і я складав ЗНО 2021, але вступив аж в 2023 році на фах "Середня освіта. Історія. Правознавство" у ВДПУ імені Коцюбинського і.... на платне.
Але йти за фахом після коледжу я не бажав абсолютно, та і спеціальність доволі цікава і мені подобається, не технічна і не треба ні про що переживати)
2026-06-22 05:39:33
0
user3062559053003 :
Мат 4 укр 7 все остальные ок куда можно поступить ?
2026-06-22 13:08:13
0
Дмитро Попов :
якщо в нас є 100 грн і потреба знайти вчителя в школу, можна або витратити їх на підвищення зп і зацікавити рухатись до цієї роботи навіть через контракт, або зробити бюджетні місця, і отримувати частину недостатньо кваліфікованих фахівців. Цікаво, скільки бюджетних фахівців потім дійсно йдуть працювати вчителем. Якщо все скласти, думаю, логічніше робити більшу ЗП
2026-06-22 11:42:02
1
Denis Ratnichikhin :
2026-06-21 17:42:29
2
Anna :
У мене в 2010 був середній бал 181, я пройшла на бюджет в педагогічний одна з останніх, хтось з вищими балами відмовився від місця.
2026-06-21 22:31:40
5
Olga :
не знаю, 2010 рік, на мою спеціальність загалом подали 700 людей, місць 30, на інші попит ще вище був. Тому мені здавалося що вступити було набагато складніше
2026-06-23 06:36:57
0
Аня♤ :
йой, я закінчила лише 9 клас в цьому році, проте мені вже страшно з цими нмт🤯
2026-06-22 13:51:06
0
oleksandrio_shcherbakos :
Так, дуже важливе питання про систему освіти, яке підіймається і мабуть ще довго буде підійматись сотні разів поряд з питаннями взаємовідносин між вчителями, батьками і дітьми, однак головне питання - хто його буде вирішувати - незрозуміло. А наслідки ми вже бачимо.
2026-06-23 19:31:18
0
Ната_Лі :
Цього року у ВНУ планка 130. Але я з вами згідна, з такими ЗП йти на вчителя мало бажаючих. Сама вчитель, тому знаю, про що пишу
2026-06-23 09:07:28
1
настя :
не факт, що людина працюватиме за освітою,чого всі такі агресивні
2026-06-21 19:47:29
8
Yurock :
Та поступити ще можна, але що вона буде з такими балами там робити. Це вже зовсім інше питання
2026-06-21 19:40:42
13
sverchok :
:шо за бред? а медики много получают разве ? и контракт 60 тысяч первый год и хрен поступишь если даже 149 баллов!
2026-06-21 19:20:03
12
To see more videos from user @a.lialka, please go to the Tikwm
homepage.