daca sa luam în considerație totalul inseamna ca asa cec no sa găsim in 2026😳
2026-06-22 07:55:39
1
Mariuca :
Mai bine nu ne arătați, doare foarte tare...
2026-06-21 17:38:53
28
Сергей Петрович :
A fost odata ca in povesti
2026-06-22 18:25:06
5
iRuthIsland :
acum e x10 la preturi, nu si la salarii
2026-06-22 07:01:26
5
Nk.V :
rog pe cineva din Moldova să facă exact un asemenea video cu ambele (cumpărături) bonuri 2010 / 2026... cred că ar prinde și mai bine la Public🙂 mulțumesc
2026-06-21 18:00:31
18
Rus Pal :
e vre-un bon din Ro
2026-06-22 12:25:59
7
karabin :
si salariile care erau?? 3mii lei
2026-06-23 08:32:05
0
vadea ivanov :
RON
2026-06-22 11:46:01
1
Imperator!!! :
А при Союзе ещё дешевле были продукты 😉👍
2026-06-22 16:25:21
4
АЛЬФА✅ :
а сейчас?
2026-06-24 05:22:30
0
iulic228 :
Sau mărit prețurile e trist .
2026-06-21 17:17:45
3
вова :
и квартиры стоили 10000 евро
2026-06-24 07:20:02
0
Админы тиктока 3.14доры :
Bon din ro.
2026-06-22 12:39:25
1
A S :
1993 pine 0,25 bani.......
2026-06-21 19:44:02
1
grigorelelenco588 :
2026-06-21 20:50:01
1
вова :
было время
2026-06-24 07:17:44
1
Vladimir Maruhin :
2010 vs 2026
2026-06-24 06:01:51
1
Vitas :
da
2026-06-22 12:14:30
0
Евгений Деревенчук :
eu aveam 20000
2026-06-22 07:16:49
0
Irina Balaban :
это не Молдова. TVA В 2010 БЫЛ 20 % А НЕ 19 %
2026-06-24 11:41:09
1
Nika :
Hai dragi moldoveni mai strigați UE,UE.Luați cu posmăgei și apșoară.🤦🏻♀️
2026-06-21 20:58:52
10
To see more videos from user @adriandomentiuc, please go to the Tikwm
homepage.