Głosując na Nawrockiego miałem pewne obawy no bo jednak był to kandydat PiSu. Nie popieram wszystkich jego decyzji ale z perspektywy czasu uważam że nie mam się czego wstydzić.
2026-06-23 00:41:40
15
Karmel :
Prezydent Nawrocki najlepiej oddany głos w moim życiu 👍
2026-06-22 19:35:17
51
danielwolny7 :
mistrzostwo 😂
2026-06-22 16:14:08
49
krolik99 :
no 2 godziny jak do tego doszło to i tak za dużo 😂😂😂
2026-06-22 15:15:43
20
Jacob :
i to jest Prezydent 🥰
2026-06-22 20:13:41
11
maly1091 :
Najlepszy prezydent !
2026-06-22 15:14:48
0
Milenka_2115 :
ale dzieci
2026-06-22 15:32:09
0
magik :
Pierwszy to jest trzask?
2026-06-22 13:32:34
2
Joystick 😎 :
haha 🤣
2026-06-22 10:32:03
1
To see more videos from user @ppmedit, please go to the Tikwm
homepage.