@koralpodrozje: a tak na poważnie - tej zimy odwiedziłem jedno z najbardziej odludnych miejsc na Ziemi. Svalbard, bo o nim mowa, znajduje się 3100 km od mojego domu, a sama podróż wymagała spędzenia ponad 7 godzin w samolotach oraz dwóch przesiadek, jest to arktyczny archipelag położony daleko na północy, między północnym wybrzeżem Norwegii a biegunem północnym. To miejsce surowe i niezwykłe - z ogromnymi lodowcami, rozległymi pustkowiami, nocą polarną i dziką przyrodą, w której można spotkać m.in. niedźwiedzie polarne.
koralpodrozuje
Region: PL
Sunday 21 June 2026 14:24:26 GMT
Music
Download
Comments
jxbf1 :
za może dwie (Seul)
2026-06-23 09:06:59
269
YOURSDADV2 :
za mała godzinkę będę
2026-06-23 19:15:48
171
konraaaad :
2026-06-22 14:15:58
135
Axi :
Za mala godzinke bede
2026-06-23 14:37:57
216
Kubaczeka :
Wygrałeś ten trend
2026-06-23 12:50:50
67
Komornik :
2026-06-23 19:31:27
3
Anexty_28 :
Max poltorej (Korea)
2026-06-23 18:51:15
19
Włodzimierz Biały :
Za małą godzinkę będę 💔🥀
2026-06-23 14:40:38
31
Pryszczak :
„ale co poczeba”
2026-06-23 19:26:02
5
<🚨truck_photografer🇵🇱> :
To jest ten cały koniec świata?
2026-06-23 06:40:57
65
Nat :
Moje największe marzenie
2026-06-23 17:16:25
19
𝓥𝓲𝓬𝓽𝓸𝓻𝓲𝓪 :
Ile stopni na minusie tam było około ?
2026-06-22 17:02:54
1
SzaMi Szamie :
Pozdrawiam
2026-06-22 19:14:51
23
FloreKk 🥙🎖️ || RBLX :3 :
Ja może za 1,5 godzinki (Boracay)
2026-06-23 11:16:08
6
wujaszek epstin :
fr
2026-06-23 19:28:35
0
kama :
znane tereny 😇
2026-06-23 15:47:14
1
Mysiak Pysiak🔥 :
za godzinkę...
2026-06-23 14:46:07
4
🔥Gordon Freeman🔥 :
Ayyy pozdrów moją ulubioną radiostacje!
2026-06-23 16:30:12
4
Leon :
ale co poczeba?
2026-06-23 19:47:57
0
szop_en :
damn
zajebiste
2026-06-23 16:53:45
1
mateo :
może przy dobrych wiatrach zdąże
2026-06-23 14:14:42
4
To see more videos from user @koralpodrozje, please go to the Tikwm
homepage.