@lubart_brigade: Друг «Дімас» про шлях чоловіка

«Любарт» 20 - та бригада НГУ
«Любарт» 20 - та бригада НГУ
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 21 June 2026 14:24:41 GMT
20645
354
109
176

Music

Download

Comments

siro2595
Siroʼ🌅 :
це вже яка стадія?
2026-06-22 06:09:03
295
word_of_truth2
Word of Truth :
я хочу бути депутатом, а не воїном!😁
2026-06-22 09:57:56
81
bebradron3pro
bebradron :
хто він такий щоб вказувати що хто має робити?
2026-06-22 08:02:16
35
john_joh_29
John :
Я хочу бути художником, не воїном. Можна?
2026-06-21 21:28:37
37
_shadow.zone_
shadow_zone :
Да. Вот только мы не в Древнем Риме🤷🏻‍♂️
2026-06-21 18:57:53
206
trafficfill
trafficfill :
На кого це розраховано?
2026-06-22 09:33:27
55
user9525838307399
Алексей Литвинов :
З вами ми вже нічого не збудуємо
2026-06-22 15:36:34
9
88yaroslav.cool88
Тик Ток- Е6/\@н :
Забыл только тип уточнить кого рекрутировали в армию в римской империи. Там крестьяне не служили, воевали те, кто был наделен землей от государства и были мотивированы ее защищать.
2026-06-22 08:00:48
90
user8186328308059
СПИВШИЙСЯ УЧАСТКОВЫЙ :
такие персонажи уже неактуальны
2026-06-22 10:06:14
25
miksprosanta
Miks :
да на який болт тоді таке життя.Не бачити ні сімї ні дітей.
2026-06-21 18:06:42
22
dailyrichi
🙂 :
А що було 350 до нр?
2026-06-22 06:01:33
8
girik085
girik :
красиві слова красиві картинки,і пустота,
2026-06-22 07:08:55
8
user9584688128118
Ярик :
Не канает!
2026-06-22 09:13:29
6
userc6cs3y1g49
AndrewOid :
29 років і пару місяців добирались до окопу
2026-06-21 21:42:31
11
user7578176063874
Каклошвайн :
марафон не катить уже, зараз не 22й рік😂😂
2026-06-22 16:21:25
2
dvhygcccfg
dvhygcccfg :
Пацан мотивашек пересмотрел походу
2026-06-22 17:27:14
1
vitality.masljni
Vitality Masljni :
соли
2026-06-22 17:38:49
1
user9370006956015
Роман :
Братушань зачем о Риме? Шевченко служил 25 лет...
2026-06-21 16:18:09
10
kingqin5
kingqin5 :
Ну подумаєш, вони жили по 40 років, якщо повезе
2026-06-22 09:59:24
2
user36157720310347
ганс ланда :
2026-06-22 13:41:58
1
anunah98
😸🅰🅽🆄🅽🅰🅺😸 :
25 років, 20 воювати,5 у резерві, на зиму більшість солдат відпускали додому або у ближчі поселення.
2026-06-22 14:35:18
1
dangersong
Danger :
гарно стеле
2026-06-22 08:44:24
2
usernameisnotfound93
OverChuck :
Хтось забув перевести годинник на 2026 років
2026-06-22 21:37:40
0
vova.od28
BBDIN :
Кто ставит лайки ?
2026-06-22 21:05:22
0
ivan45766
♠️🇺🇦wolf :
оо згадав динозаври також 21 столі яке 30 р ти шо друже
2026-06-21 19:56:36
1
To see more videos from user @lubart_brigade, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About