Забыл только тип уточнить кого рекрутировали в армию в римской империи. Там крестьяне не служили, воевали те, кто был наделен землей от государства и были мотивированы ее защищать.
2026-06-22 08:00:48
90
СПИВШИЙСЯ УЧАСТКОВЫЙ :
такие персонажи уже неактуальны
2026-06-22 10:06:14
25
Miks :
да на який болт тоді таке життя.Не бачити ні сімї ні дітей.
2026-06-21 18:06:42
22
🙂 :
А що було 350 до нр?
2026-06-22 06:01:33
8
girik :
красиві слова красиві картинки,і пустота,
2026-06-22 07:08:55
8
Ярик :
Не канает!
2026-06-22 09:13:29
6
AndrewOid :
29 років і пару місяців добирались до окопу
2026-06-21 21:42:31
11
Каклошвайн :
марафон не катить уже, зараз не 22й рік😂😂
2026-06-22 16:21:25
2
dvhygcccfg :
Пацан мотивашек пересмотрел походу
2026-06-22 17:27:14
1
Vitality Masljni :
соли
2026-06-22 17:38:49
1
Роман :
Братушань зачем о Риме? Шевченко служил 25 лет...
2026-06-21 16:18:09
10
kingqin5 :
Ну подумаєш, вони жили по 40 років, якщо повезе
2026-06-22 09:59:24
2
ганс ланда :
2026-06-22 13:41:58
1
😸🅰🅽🆄🅽🅰🅺😸 :
25 років, 20 воювати,5 у резерві, на зиму більшість солдат відпускали додому або у ближчі поселення.
2026-06-22 14:35:18
1
Danger :
гарно стеле
2026-06-22 08:44:24
2
OverChuck :
Хтось забув перевести годинник на 2026 років
2026-06-22 21:37:40
0
BBDIN :
Кто ставит лайки ?
2026-06-22 21:05:22
0
♠️🇺🇦wolf :
оо згадав динозаври також
21 столі яке 30 р ти шо друже
2026-06-21 19:56:36
1
To see more videos from user @lubart_brigade, please go to the Tikwm
homepage.