Angelina, not Jolie🐉 :
Таке дивне відчуття… 15 років свого життя я прожила в Україні, а вже 4 роки живу за кордоном. Іноді мені здається, ніби ці чотири роки минули в якійсь порожнечі. Так, у мене з’явилися нові знайомі, коханий, нове життя. Мені подобається країна, в якій я зараз живу, але досі немає того самого відчуття дому. Не минає й дня, щоб я не згадувала рідний дім, знайомі вулиці, запах повітря весняного вечора, тепле сонячне світло. В Україні все було інакше — по-особливому рідне, близьке серцю. Напевно, туга за домівкою назавжди залишиться частиною мене. Де б я не була, частинка мого серця завжди буде там — удома. Сумую💔
2026-06-21 23:18:36