@anna_evtimova: Чим більше подорожую на електромобілі, тим більше дивуюся: чому зарядки досі часто заховані десь у кущах? 😅 Коли бачиш велику сучасну зарядну станцію, де все зрозуміло, чисто і зручно — це вже майже свято. Електрокарів на дорогах стає все більше, а нормальної інфраструктури все ще дуже не вистачає. Чому великі мережі заправок не роблять на цьому більший акцент?
Чому не сказали, де це знаходиться? Бо так ваш ролик втрачає будь-який інформаційний зміст. Якщо ви його записали, щоб допомогти людям, то озвучте точно, чітко і конкретно, де це є.
2026-06-21 16:52:08
2
Ательє Віра Шляхтич :
Ви дуже красива 🥰
2026-06-21 20:13:15
1
sasha.cheff :
база
2026-06-21 21:34:19
1
Vovch1k :
Круто, но скучно.
2026-06-22 01:57:08
0
Ліна :
Яка ви гарна 😻
2026-06-21 17:06:50
0
Віталій Руденко :
А туалет сам себе прибирає?
2026-06-21 21:09:23
0
Tanya Sivenkova🌿💚 :
Це де???
2026-06-21 16:27:37
0
iriska_ :
Клас, це де така краса?
2026-06-21 15:47:33
0
Skvirtanol :
це в Україні?
2026-06-22 03:00:34
0
slmstr :
Это в каком городе ?
2026-06-21 23:18:07
1
Viktor :
Не кава, а кохве 😁
2026-06-21 21:35:51
0
SANYOK. :
Через якій час це знищать ?
2026-06-21 21:31:35
0
bluskavka2022 :
Так, наші заправки це не в Європі, небо і земля....
2026-06-22 03:15:54
0
Vasyl Shkolnyyi :
🤩👍🤩
2026-06-21 20:12:43
1
Miami :
👍👍👍👍
2026-06-21 20:51:46
1
Tanya Sivenkova🌿💚 :
🔥🔥🔥
2026-06-21 16:27:07
2
Mr_Evtimov :
❤️❤️❤️
2026-06-21 19:03:06
0
torovih :
👍👍
2026-06-22 01:45:29
0
To see more videos from user @anna_evtimova, please go to the Tikwm
homepage.