@taphoanhayumicher: Món ngon từ bơ giải nhiệt mùa hè #bepmedan #videoai #meobep #monngonmoingay @Bếp mẹ dặn @Bếp mẹ dặn @Bếp mẹ dặn

Bếp mẹ dặn
Bếp mẹ dặn
Open In TikTok:
Region: VN
Sunday 21 June 2026 15:08:41 GMT
86706
1494
10
927

Music

Download

Comments

phamluyen_85
Phạm Luyến :
thoi đắng lắm
2026-06-24 15:42:26
0
user4618038148284
Minh Hằng :
🥰🥰🥰 đã làm thử rồi mà tôi bỏ sữa đặc thay đường cùng với rau câu dẻo rất ngon 🥰🥰🥰
2026-06-24 16:03:19
0
hoa.sen0378
hoa sen :
rau cau loai nao
2026-06-22 13:47:42
0
user17566516758486
Phương Ngọc :
🥰🥰
2026-06-24 06:37:22
0
user02536892
Euro Dola :
😂😂😂
2026-06-24 06:24:50
0
nh.tuyt.trn031
mẹ 3 con :
👍👍👍
2026-06-22 14:28:50
0
kim.tin0231
Kim Tiền :
🥰🥰🥰
2026-06-22 07:57:45
0
userw9ty4c2vob
Ngọc Lan Nguyễn6365 :
🥰🥰🥰🥰
2026-06-24 07:04:18
0
To see more videos from user @taphoanhayumicher, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Біля магазину «Епіцентр» у Києві сталася ситуація, яка змушує замислитися. Наша громадська організація помітила автомобіль, припаркований на місці для людей з інвалідністю. Ми не конфліктували, не провокували — лише ввічливо звернулися до молодого чоловіка з проханням переставити автомобіль на інше місце. Тим більше, що вільних паркомісць навколо було достатньо. Ми пояснили, що сьогодні місця для людей з інвалідністю мають особливе значення. Через війну дедалі більше наших захисників повертаються додому з важкими пораненнями, ампутаціями та на протезах. Для них ці місця — не привілей, а необхідність. Та найбільше здивувала реакція. З автомобіля вийшли ще дві дівчини, і замість того, щоб замислитися над ситуацією, їх найбільше хвилювало те, що вони потрапили на відео. Хочеться поставити просте запитання: чому багатьох більше турбує камера, ніж власний вчинок? Чому так складно проявити повагу до людей, які втратили здоров’я, захищаючи нашу країну? Ми нікого не принижуємо. Ми лише хочемо нагадати: повага починається з простих речей. Якщо поруч є десятки вільних місць, залиште паркомісце для того, кому воно справді потрібне. Бо саме там може припаркуватися людина, яка віддала своє здоров’я заради всіх нас.
Біля магазину «Епіцентр» у Києві сталася ситуація, яка змушує замислитися. Наша громадська організація помітила автомобіль, припаркований на місці для людей з інвалідністю. Ми не конфліктували, не провокували — лише ввічливо звернулися до молодого чоловіка з проханням переставити автомобіль на інше місце. Тим більше, що вільних паркомісць навколо було достатньо. Ми пояснили, що сьогодні місця для людей з інвалідністю мають особливе значення. Через війну дедалі більше наших захисників повертаються додому з важкими пораненнями, ампутаціями та на протезах. Для них ці місця — не привілей, а необхідність. Та найбільше здивувала реакція. З автомобіля вийшли ще дві дівчини, і замість того, щоб замислитися над ситуацією, їх найбільше хвилювало те, що вони потрапили на відео. Хочеться поставити просте запитання: чому багатьох більше турбує камера, ніж власний вчинок? Чому так складно проявити повагу до людей, які втратили здоров’я, захищаючи нашу країну? Ми нікого не принижуємо. Ми лише хочемо нагадати: повага починається з простих речей. Якщо поруч є десятки вільних місць, залиште паркомісце для того, кому воно справді потрібне. Бо саме там може припаркуватися людина, яка віддала своє здоров’я заради всіх нас.

About