@wierszczyk0: W życiu wystarczy raz na jakiś czas kontakt,gdzie wiesz że nie ma osadzeń.Wysłuchaniem obu stron i podaniem dłoni ku sercu-wystarcza.To jest właśnie cenniejsze niż cokolwiek w świecie.Życzliwość poczuciem spokoju a wokół Miłości zwanej-DOBROĆ ✨💎 Hab dich lieb @Mr.Lambo💎 🫂♥️ #leben #życie #🎶 #✨ #🌈