Tamada87 :
тут не все так просто, все залежить від того скільки в тебе використовує енергії будинок, плюс запас плюс корекція на непогоду, сюди ж бажано двух тарифний лічільник, а решту треба рахувати, наприклад будинок споживає припустимо ківат в годину отже тобі потрібно перекрити добову потребу мінімум максимум на три доби, тобто на добу це 24 кіловата на три 72 кіловата отже це буде орієнтовна ємність запасу в акумуляторах, потім панелі там все просто в залежності від потужності панелі рахуєш скільки панелей потрібно, але є корекція на не погоду на непрямі сонячні промені коротко кажучи для кіловата споживання потрібно 2-2,5кіловата панелей якщо вірити паспортам від виробника, краще більше, контроллер береш по потужності всіх панелей в піку тобто панелей набрано 8квт береш контроллер на 10 або більше. Панелі збираєш по послідовно паралельній схемі спочатку вольти потім ампери, по напрузі скоріше всього буде схема на 48 вольт акумулятори також на 48 вольт потрібно, зараз збираємо контроллер, акумулятор, панелі Daya решта по наявності але не економимо, метало профіль, кріплення, залежить від ситуації
2026-06-21 17:52:17