@olena.in.motion: Дуже важливо розпочати відраз реабілітацію після інсульту, втрачений час не повернеться ніколи . Кому потрібна консультація звертайтесь в приватні повідомлення. #інсульт #відновлення #спластика #фізичнатерапія #лфк
Не несіть несинитниці. Так , після року нейропластичність мозку стає меншою, але відновлення можливе. Не на 100% , але можливо відновити деякі рухи.
В більшості випадків неможливість відновлення стается тому що людині здаєтся ,і дае своїм настроем сигнал мозку , що це неможливо. Треба грамотний реабілітолог і грамотні підібрані вправи, і систематично займатись
Надія вмирає останньою. Не втрачайте силу духу.
2026-06-21 18:25:03
16
Tatiyna :
моя знакомая востановилась после 4лет не обманивай людей не забирай у них надежду
2026-06-22 08:22:29
19
🍒Ksy🍒 :
У моєму випадку рекомендують більш ходити … сказали в Реб центрі … після ходьби все тіло болить 😣
2026-06-21 19:33:58
5
Ярослав :
все індивідуально.Все залежить від віку і бажання.
2026-06-21 17:47:31
8
Сан Саныч :
три роки ребілітологт кажуть всн пвздно немає
2026-06-21 17:20:13
2
user20963767702778 :
був гемарогічний а лікували ішемічний, який ви думаєте стан хворого?
2026-06-22 18:42:37
0
FishIWAN :
нікого не слухайте заматись ніколи не пізно
2026-06-22 04:17:30
3
wiktoriazaborowsk2 :
Всё настолько индивидуально- раз и два: только в клинике врачи дают рекомендации и лечат больного !
2026-06-22 18:40:11
1
Nina Nesteryuk :
5 років
2026-06-23 13:13:12
0
Юрченко2112 :
Минуло більше 4,5 років після ішем.інсульту,але продовжую відновлення,яке почав з першого місяця і є надія на подальше відновлення!Просто,чим раніше почнеш - тим буде більше відсоток відновлення!А якщо почати відновлення пізніше - воно буде дуже довгим і тяжким!!!
2026-06-22 10:58:09
1
Olko :
...вотето ....
2026-06-23 09:18:14
0
Ірина Ленів :
Не правда . У мене три роки після інсульту. Помаленьку, але відновлюється.
2026-06-22 08:32:20
1
Валентина Гончар518 :
Неправда
2026-06-22 15:28:57
1
Петр Колодяжный :
Харків, пансіонат Роща
2026-06-22 20:36:46
0
Людмила Камалян :
точно так оно есть 👏👏👏у нас е таки случаи у мужа все ми пройшли
2026-06-22 05:38:27
1
Александр Садольский :
Я пошёл через 5 дней учился ходить заново. на авто езжу хорошо только через месяц сел за руль.
2026-06-23 05:17:54
0
Надежда :
все правильно❤️❤️❤️
2026-06-22 06:29:27
0
Оксана Рало :
Вам откуда знать у кого как там в мозгах после инсульта.Всё зависит от организма человека у каждого по разному
2026-06-22 19:48:55
0
олександр :
Бред
2026-06-22 10:18:29
0
эдуард :
ты права я уже 3 года как было так иосталось
2026-06-23 22:05:02
0
Антон :
это вы откуда знаете?
все можливо
2026-06-24 19:01:05
0
user3105158466302 :
Я уже 5 лет не могу восстановиться
2026-06-22 14:03:52
0
olejjka_73 :
дякую, так і є, а на влк придатний
2026-06-22 13:54:47
0
Лариса :
а мова???
2026-06-22 08:34:12
0
To see more videos from user @olena.in.motion, please go to the Tikwm
homepage.