@haon.hu: Hatalmas vihar pusztított Debrecenben 2026. június 21-én, a viharos szél fákat csavart ki, a károk milliós nagyságrendűek. #idojaras #vihar #zivatar #debrecen
hajdu_online
Region: HU
Sunday 21 June 2026 17:15:30 GMT
Music
Download
Comments
Zoli :
Én is jártam így.1forintot sem fizet senki sajnos.
2026-06-21 19:55:51
6
Stevhrdy :
és ilyenkor ki fizet ?
2026-06-22 14:20:27
1
Az vagyok aki :
Az szép... óriási kár.😳🥹
2026-06-22 05:15:11
24
userjkjdhk83dt :
ai
2026-06-21 20:09:52
0
hajni zsolti❤❤❤❤ :
ez hovan
2026-06-21 18:59:09
0
Captain Jack :
AI
2026-06-21 21:03:59
0
arineerzsike :
Ez nem semmi
2026-06-22 01:18:15
2
Mariann Làszloné Viràg :
azt a mindenit😳😳😳😳😳😳
2026-06-23 14:14:50
0
Judit Molnár :
asztaqrva
2026-06-22 07:22:26
7
Szőllősy Attila :
Bethlen utca🤔
2026-06-21 21:04:05
0
Fanni :
Ez szörnyű 🙏🥲
2026-06-22 10:38:45
7
Laszlo Kiss :
Ezért nem állok én fa alá
2026-06-22 13:54:51
1
R.N79 :
Jaj🥲
2026-06-21 18:53:30
7
adoszka :
iihhhhhj
2026-06-22 06:05:31
1
Gabriella :
Atya ég 😳😳😳😳
2026-06-22 05:46:50
3
V :
Jesszus😞
2026-06-22 07:51:04
2
Pető Ágnes :
Remélhetőleg nem volt az autóban senki!
2026-06-22 12:44:45
1
Ildi311 :
Jajj úr isten!🙏😪
2026-06-21 19:35:31
8
Czentye István :
Városi erdész hol van ?
2026-06-21 19:13:13
4
CsakaMazda :
gondolom az önkormányzat mossa kezeit
2026-06-21 18:22:04
19
mealiii_0207 :
nálunk egy szem eső csepp sem esett, pedig Hajdúsámson nincs messze Debrecentől
2026-06-21 19:17:54
8
Istvánné Csernyák :
Ez nagyon brutális😲
Sajnálom a károsultakat🙏 Tudom ez nem vigasz Számukra😕
2026-06-21 19:18:32
21
𝖕𝖗𝖉𝟎𝟎𝟕 :
a csaj tuti rosszul lett
2026-06-21 18:51:22
7
🌠Supergirl🌌 :
a városvezetés nem tanult a tavalyi esetből...
2026-06-22 03:27:12
4
zoltangodri0 :
Gondolom nem.Orbán a hibás ezért is na
2026-06-21 23:10:36
3
To see more videos from user @haon.hu, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.