іноді здається, що деякі люди живуть в якомусь своєму вигаданому світі, або чарівні на всю голову
2026-06-22 06:36:42
1231
Анна Добрейшая :
Мені клієнт сказав "приліт був в понеділок, а сьогодні вже п'ятниця"... мене аж в ступор загнало. Від тоді відповідь одна "чекайте смс про прибуття" і більше ніяких пояснень. В мене магній не безлімітний 😂
2026-06-22 06:43:23
488
Vylka :
Вони думають якщо вони потруть в трубку, то товар поїде скоріше.
2026-06-22 06:34:34
770
black_pearl_055 :
Я оператор нової пошти, я вас обіймаю. В нас коли на термінал прилет був, люди питають чому затримка, кажу «логістичні затримки», кажут «добре, зателефоную на гл» 🤦🏻♀️
2026-06-22 12:42:14
155
natashasmashna :
Працюю в іншій логістичній компанії, в нас така самісінька ситуація🥲
2026-06-22 04:27:43
100
Галина :
Теж працювала на гарячій лінії, але в банку. В мене колись запитали: коли закінчиться повітряна тривога, щоб відділення відкрилось🫠
2026-06-22 06:57:18
70
𓆩💕𓆪 𝓞𝓚𝓢𝓐𝓜𝓨𝓣𝓚𝓐 𓆩💕 :
Боже терпіння вам.Я поки працювала на 6 кг схудла.Нерви там потрібні сталеві.
2026-06-22 05:49:55
81
palenkov :
працював в різних КЦ 7 років, прекрасно вас розумію. наразі працюю оператором на відділенні, таких кадрів і тут вистачає, тому терпіння вам
2026-06-22 11:56:34
27
Anna Red'ko :
Обіймаю всіх, хто працює з людьми
2026-06-24 12:54:27
4
9DiLLa :
Тримайтесь! В нас теж пекло на депо))) Дивуюсь реакціям людей, які не можуть чи не хочуть зрозуміти що взагалі переживає пошта…
2026-06-22 14:15:05
12
an4yta1289 :
Боже, а ви до чого? Терпіння вам…
2026-06-22 04:27:24
54
_Monday_May_ :
нє ну а чого ти рілі 🤔
2026-06-22 09:03:03
7
🩶𝑽𝒆𝒔𝒑𝒆𝒓 𝑩𝒓𝒐𝒅𝒚🩶 :
Ооооо, як я вас розумію
тримаймося 🌸
2026-06-22 06:49:13
11
Кет Кетрин :
это самое тяжелое....работа с людьми
2026-06-22 09:17:17
91
ludmila64321 :
Жаль что нельзя посылать в ответ, сил вам😢
2026-06-22 06:08:59
64
liudmylahulakova :
як я вас розумію
2026-06-21 21:02:08
8
Alex :
перезавантажений?
2026-06-23 09:18:52
0
Mexanik :
✌️✌️✌️найкращий оператор
2026-06-21 17:22:00
22
💠Львівська волошка💠 :
просто обіймаю 🫂🫂🫂🫂
2026-06-22 19:58:53
0
maksi sm :
а что случилось??
2026-06-22 15:24:21
0
irynakryvolap :
Працювала в колцентрі ПриватБанку, такий же квест😅, після того з людьми відреклася працювати🙅
2026-06-22 23:11:16
0
꧁ঔৣ☬✞Tina✞☬ঔৣ꧂ :
мені б ваші нерви 🙈
працюю на терміналі і вже нервів не залишилось
2026-06-23 07:48:23
0
violet :
Ох як згадаю такі самі робочі дні, але в самсунг, то аж тіпає
2026-06-22 16:54:26
2
_alenka_555 :
Як сумно за Ха🥺
2026-06-24 00:31:23
0
Анатолій Євсєєв :
ааааааа, а я думаю, чому так збільшився час
2026-06-23 21:30:21
0
To see more videos from user @anastas0700, please go to the Tikwm
homepage.