Я ті інтеграли, чи як ті палички перед рівнянням називаються, так любила я лускала їх як насіння, і вища математика мені подобалась теж. Тепер я взагалі не шарю що з цим робити 😂
2026-06-21 20:48:10
46
KARISHA :
В мене було 11 з алгебри, зараз я рахую через калькулятор, не памʼятаю взагалі навіть дроби😁
2026-06-22 00:16:51
27
ElenikaUA :
та я і зараз вмію.
2026-06-21 19:15:41
20
LoveGirls :
а хто вам сказав що раніше я таке вмів? 🤣😁
2026-06-21 20:01:10
26
DDD•ULYA :
мені недавно на повному серйозі пригодилося розуміння векторів🤣 я була в шоці звідки то знаю. Помогла чоловіку розібратися в блупрінтах😁 Він прогулював, тому для нього графіки, модулі це шось взагалі незнайоме. Він тішився яка я розумна, а я тішилась шо пригодилось🤣
2026-06-22 03:11:35
1
Таня Бугайчук :
факт😅😅😅
2026-06-21 18:22:26
8
🪐Хтозна-хто🪐 :
не пам'ятаю, але що це схоже на підручник Істер пам'ятаю 😂
2026-06-22 11:40:15
0
born4Aoki :
2026-06-21 22:47:47
3
Karisha :
Не, не умела
2026-06-22 18:03:06
0
Julie Music :
завдяки молодшому брату, який вчиться в школі та просить іноді допомогти йому з дз, я ще навіть щось пам'ятаю 😁
2026-06-22 03:50:39
2
Анастасія Іванівна :
Деякі може і вміла трохи , але математика то для мене біль 🥲
2026-06-22 03:46:27
3
Бульбашка :
Моя пам’ять ще краща, вона це навіть не записувала в той же час коли ми це вчили
2026-06-22 17:26:24
0
reikaisan :
Нет, у меня для этого был бартер с подругой - она физмат решала, я все остальное(история, литература, география, языки) ей строчила. У каждого свои таланты😂
2026-06-22 18:02:04
1
gigaskam :
Не вміла
2026-06-21 20:02:22
1
Eugene :
Я и сейчас могу
2026-06-22 00:12:30
0
pumpkin :
не вміла
2026-06-22 15:03:44
0
🦊RedFox🦊 :
Ооооо кошмар 😅🤭
2026-06-22 13:20:03
0
соняшник :
настільки травматичний досвід, що досі велику частину пам'ятаю
2026-06-22 12:07:33
2
Dmitriy Nazaratiy :
Я й досі вмію 🥲
2026-06-22 20:41:06
0
Tompora :
я й досі вмію...
2026-06-22 19:17:40
0
Dzhus🎶 :
я нажаль закінчила бакалавра та магістратуру з прикладної математики. Ця травма настільки глибоко, що досі вмію🥲
2026-06-22 13:16:46
1
Oldfriendofdeath :
не вміла😂
2026-06-22 13:16:26
0
SF77777 :
я і тоді не вміла
2026-06-22 12:39:49
0
Акіно малює🚩 :
ніколи не вміла... я множити не вміла ніколи і додаю важко... а це я просто малювала з дошки
2026-06-22 00:35:23
0
To see more videos from user @jeevelina, please go to the Tikwm
homepage.