@dima_whiteheart: E normal așa să vorbești?😱 Eu nu sunt dator la nimeni cu nimic,eu ajut pentru ca eu vreau dar nu ca mi se cere…ajutorul trebuie sa vina din suflet nu ca cineva te roagă sau te impune….60 de ani dar minte nu-i,PACE ✌️#for #foryou #dimawhite #moldova #romania
Dar nici nu reusesti sa-i ții minte pe fiecare si nici fizic sa-i ajuti pe toti nu ai cum!!! Dima si Cristi sunteti Bravo! Mergeti inainte! Nemultumiti oricum vor fi! Tu poți!
2026-06-22 09:26:14
3
Kd.Damian🥇 :
Dima are dreptate😃😃😃
2026-06-21 18:19:57
158
ciprian :
Cum ai reușit să te oprești? eu nu puteam
2026-06-21 19:40:56
98
Daniel+? :
Dima bravo ai dreptate
2026-06-21 18:27:19
68
Dima :
Plesnit!
2026-06-21 19:05:26
155
10_Dino_Jr🇧🇷 :
Poți să-l ajuți pe antrenorul nostru care are leucemie te rog
2026-06-21 18:45:26
46
Irina Irinuca :
Ai dreptate Dima!
2026-06-21 19:29:03
34
Польша👾 :
Будто фильм смотрю
2026-06-22 09:14:02
11
Mi_ha _ela 777 :
Dumnezeu e mare
2026-06-21 20:37:21
13
Natalia Luca :
Corect
2026-06-21 19:25:15
11
0726piotr :
какой пример даёт старый человек, для нашей молодежи, Димон красава 🔥
2026-06-21 22:43:11
12
To see more videos from user @dima_whiteheart, please go to the Tikwm
homepage.