Ugye milyen érdekes, a beteg gyermekeknek nem küldenek ennyit itt tart a világ.
2026-06-21 20:07:28
17
catttititta :
NAGYON SOKSZOR ELMONDTAM.MÀR,HOGY MAGYARORSZÁG LAKOSSÁGA KB 6,5 MILLIÓ EMBER.A TÖBBIRE A TÀRSADALOMNAK NINCS SZÜKSÈGE.
2026-06-21 19:16:52
8
zsoltnagy3570 :
Pontos meglátás!
2026-06-21 18:17:00
8
Árpi :
de fáj mindenkinek!😂
2026-06-21 19:32:14
6
01PERSEUS :
az a baj hogy irigyek vagytok.!
2026-06-21 18:37:56
5
Edmund :
Mondanivalód tartalmával egyetértek …viszont a “fél ország”az kicsit durva …. csak egy bizonyos társadalmi réteg és etnikum….ami szerintem normális értékrendű magyar ember számára nem releváns….
2026-06-21 21:07:24
5
... :
èn pl tíltom az összes olyan profilt aki ennek örül, nagyon nem egy az èrdeklődèsünk. 😏😁😅 (ès nem akarom ,hogy ajánljon hasonló tartalmakat a Tiktok)
2026-06-21 20:34:25
6
🦇Crowling Wentrue🦇 :
Nem a fél ország..csak a legallja.
2026-06-21 20:52:17
2
ESZTERGOMI PETI :
Így van. 16 év fidesz 2/3. Ezek műveltek azt is.
2026-06-21 18:27:41
5
Krisztina Krisztina :
De neked ez nem mindegy
2026-06-21 20:23:03
3
Barnii :
többen nézték mint a miniszterelnököt
2026-06-21 20:10:46
3
Barta Gábor :
Egy korcs világot élünk... a szennyre és a faszságra van igény.... ezek miatt tartunk ott ahol tartunk...
2026-06-21 21:29:26
5
1987w@z :
Jól mondod így igaz😄😄😄😄
2026-06-21 18:53:53
2
Veronik🔮🎤❤️🎵 :
Na végre valaki kimondta amit én és szerintem még sokan mások is gondolunk! Nem tudom mikor lett menő az, hogy valaki ült és szabadul! Egyre több ilyet látok és nagyon felháborít!
2026-06-21 21:53:02
4
𝖬𝗂𝗇𝖾𝖬𝖢 :
A harag nagyon rossz tanácsadó majd meg tapasztalod inkább szeretet legyen mint gyűlölet
2026-06-21 21:58:19
0
Etelka Bereczki :
nem értem a magyarokat miért kell egy ilyen embert támogatni hol tart ez az ország és nekik ez a példa kép
2026-06-21 19:38:02
5
Király Kiru György :
Nagyon igazad van,ez nagyon hitvány dolog!!!!
2026-06-21 19:03:36
2
English Karesz :
Nem biztos, hogy ünneplik. Én is néztem egy darabig. De nem azért mert kedvelem ezt az embert. RC maradjunk annyiban. Talán szanalombol néztem. Amúgy a sok testvér nézte , én azt gondolom.
2026-06-21 18:53:49
3
Magdolna Zsolnainé K :
az emberiség megért a pusztulàsra...
2026-06-21 18:46:10
3
Szabrina Jerszámen :
igazad van
2026-06-21 19:13:39
1
Sniper :
Hihetetlen hogy mekkora fájdalmat okoz egyeseknek!
2026-06-21 21:10:58
4
brigittafureszdani :
Sajnálattal tapasztalom hogy ez e színvonal. 😢 Van ennél lejjebb?
2026-06-21 20:42:02
0
5822❤️🤍💚 :
Árulja már el végre valaki hogy ki ez a pali és mitől akkora nagy szám?
2026-06-21 21:50:36
2
To see more videos from user @okaymikes, please go to the Tikwm
homepage.