@okaymikes: @Fecó @🕊️🅣🅘🅣🅘 🕊️ @Attila Psenák @mc mondoo Hidvégi Gergely @Peti Orosz @Pofa_Trucker 🇭🇺🇷🇸🇩🇪 @D-Gold Óra Ékszer @catttititta #brendon #szabadulás #börtön #kaposvár #party

Okaymikes
Okaymikes
Open In TikTok:
Region: HU
Sunday 21 June 2026 17:59:39 GMT
19220
692
99
46

Music

Download

Comments

erentrbert
tiktok@mazon :
nagyon buták az emberek !
2026-06-21 19:27:13
26
kuznyecz
Kuznyecz :
23 ezer ember nem a fèl orszàg! Ne túloz!
2026-06-21 18:26:48
12
vilcsike_71
🌹Viola 🌹 :
Ugye milyen érdekes, a beteg gyermekeknek nem küldenek ennyit itt tart a világ.
2026-06-21 20:07:28
17
catttititta
catttititta :
NAGYON SOKSZOR ELMONDTAM.MÀR,HOGY MAGYARORSZÁG LAKOSSÁGA KB 6,5 MILLIÓ EMBER.A TÖBBIRE A TÀRSADALOMNAK NINCS SZÜKSÈGE.
2026-06-21 19:16:52
8
zsoltnagy3570
zsoltnagy3570 :
Pontos meglátás!
2026-06-21 18:17:00
8
arpi066
Árpi :
de fáj mindenkinek!😂
2026-06-21 19:32:14
6
01perseus
01PERSEUS :
az a baj hogy irigyek vagytok.!
2026-06-21 18:37:56
5
edmund217
Edmund :
Mondanivalód tartalmával egyetértek …viszont a “fél ország”az kicsit durva …. csak egy bizonyos társadalmi réteg és etnikum….ami szerintem normális értékrendű magyar ember számára nem releváns….
2026-06-21 21:07:24
5
ai_j0k3s
... :
èn pl tíltom az összes olyan profilt aki ennek örül, nagyon nem egy az èrdeklődèsünk. 😏😁😅 (ès nem akarom ,hogy ajánljon hasonló tartalmakat a Tiktok)
2026-06-21 20:34:25
6
crowling.wentrue
🦇Crowling Wentrue🦇 :
Nem a fél ország..csak a legallja.
2026-06-21 20:52:17
2
peteresztergomi5
ESZTERGOMI PETI :
Így van. 16 év fidesz 2/3. Ezek műveltek azt is.
2026-06-21 18:27:41
5
krisztina.krisztin5
Krisztina Krisztina :
De neked ez nem mindegy
2026-06-21 20:23:03
3
barnii336
Barnii :
többen nézték mint a miniszterelnököt
2026-06-21 20:10:46
3
gabor949
Barta Gábor :
Egy korcs világot élünk... a szennyre és a faszságra van igény.... ezek miatt tartunk ott ahol tartunk...
2026-06-21 21:29:26
5
user7225273900818
1987w@z :
Jól mondod így igaz😄😄😄😄
2026-06-21 18:53:53
2
veronik10211
Veronik🔮🎤❤️🎵 :
Na végre valaki kimondta amit én és szerintem még sokan mások is gondolunk! Nem tudom mikor lett menő az, hogy valaki ült és szabadul! Egyre több ilyet látok és nagyon felháborít!
2026-06-21 21:53:02
4
minemc2024
𝖬𝗂𝗇𝖾𝖬𝖢 :
A harag nagyon rossz tanácsadó majd meg tapasztalod inkább szeretet legyen mint gyűlölet
2026-06-21 21:58:19
0
etelkabereczki
Etelka Bereczki :
nem értem a magyarokat miért kell egy ilyen embert támogatni hol tart ez az ország és nekik ez a példa kép
2026-06-21 19:38:02
5
gyuri676
Király Kiru György :
Nagyon igazad van,ez nagyon hitvány dolog!!!!
2026-06-21 19:03:36
2
english.karesz
English Karesz :
Nem biztos, hogy ünneplik. Én is néztem egy darabig. De nem azért mert kedvelem ezt az embert. RC maradjunk annyiban. Talán szanalombol néztem. Amúgy a sok testvér nézte , én azt gondolom.
2026-06-21 18:53:49
3
zsolnay0
Magdolna Zsolnainé K :
az emberiség megért a pusztulàsra...
2026-06-21 18:46:10
3
szabrina.jerszmen
Szabrina Jerszámen :
igazad van
2026-06-21 19:13:39
1
mesterlovesz2020
Sniper :
Hihetetlen hogy mekkora fájdalmat okoz egyeseknek!
2026-06-21 21:10:58
4
brigittafureszdani
brigittafureszdani :
Sajnálattal tapasztalom hogy ez e színvonal. 😢 Van ennél lejjebb?
2026-06-21 20:42:02
0
username19901023456
5822❤️🤍💚 :
Árulja már el végre valaki hogy ki ez a pali és mitől akkora nagy szám?
2026-06-21 21:50:36
2
To see more videos from user @okaymikes, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About