Є люди, котрі пнуться, а є ті, котрі прогулюються під час екскурсії - аби одні та другі кайфонули
2026-06-22 08:08:03
6
dimmaivaniuk :
Це мавка
2026-06-22 06:44:39
15
Веніамін Лихач :
Вони просто дуже зручні черевики)
2026-06-22 04:17:56
26
karifish :
Дух Фаріонши
2026-06-22 05:37:25
16
broooo :
я в кросівках на хом'як піднімалася а на наступний день встати не могла з крепатурою
2026-06-22 17:49:02
2
Андрей :
То все для фоток . Може це модно зараз . з нами теж до Чортків їздила така .
2026-06-22 09:37:41
3
MILA :
Моя дочка теж перший раз на хомяк піднімалась в босоножках на платформі. Їх тупо не перепреш))
2026-06-22 16:55:27
1
Марічка :
Тю, а я все кажу чоловіку, що в гори не піду, бо не маю черевиків, одягу відповідного... Всьо, взуваю туфлі, плаття і пішла!😁
До речі, на Хом'яку була - чоловік водив ( займаєтьсЯ туризмом), бо це наша гора, в нас прізвище Хом'як 🐹
2026-06-22 18:10:01
1
Anna :
Профі, колготки цілі😂
2026-06-22 11:42:09
4
Lee5nick :
песик
2026-06-22 10:22:56
3
boba :
іноді у людей бувають дивні виклики для себе😂
2026-06-22 15:22:34
1
Survival_island :
На уверенном
2026-06-22 14:32:43
1
Elf100level :
Думаю це зручно насправді
2026-06-22 11:48:56
1
dracula_carorico :
я там був))))))) не вийшло
2026-06-22 05:45:20
4
Oleh Lutso :
Робот вертер
2026-06-21 20:27:49
3
Olexandr :
ппц😲
2026-06-22 05:44:56
2
Лупандин Данил :
Все в порядке.
2026-06-21 21:02:27
2
To see more videos from user @diamond_production1, please go to the Tikwm
homepage.