Eu lowkey voiam mesaj/caracterizare, BUT STILL I AINT COMPLAINING 😭✌🏻 cu greșelile de la gramatică am ajuns la 9.4 și la literatură tot timpul fac punctaj maxim 🥹🥹🥹😼
2026-06-22 09:41:39
5
woundfucker :
Sa pice rezumat 🙏🙏🙏
2026-06-21 20:19:28
12
Akira :
orice dar nu dramatic
2026-06-21 21:52:07
12
🧛 :
succes boss ilor 🫡
2026-06-22 03:43:03
5
Sofififi :
A PICAT NARATIV SI REZUMAT
2026-06-22 07:51:24
18
stefi :
sa pice pagina de jurnal 😭
2026-06-22 04:00:06
13
꧁𝑹𝒐𝒔𝒆_.🌹꧂ :
Bă gata că nouă la anu ne pică Liric😭
2026-06-22 10:44:37
4
Connon :
pagina de jurnal 🙏🙏
2026-06-22 02:46:28
7
teodor7585 :
pică caracterizare
2026-06-22 03:49:41
3
|| erreyy11 🗣️ :
Rezumat ✌️😂
2026-06-22 09:00:49
7
:
na Ba cum ați făcut?
2026-06-22 08:28:38
1
mihnealazar250 :
Succes tuturor mâine!
2026-06-21 21:12:03
2
𝒜𝓃𝒹𝓇𝑒𝑒𝒶 :
e usor liricu
2026-06-21 21:39:00
0
Zhe Radish :
sunt a 7a și îmi pare rău dar MĂ ROG să pice liric
2026-06-22 05:41:33
0
~Σ𝖑𝖊:3~ :
rezumat
2026-06-22 08:59:59
8
drgss._sto :
rezumat baaa✌️✌️
2026-06-22 08:53:18
9
☭⃠✡⃠⩩_Vlad_✠ϟϟ⌖ :
sper bro
2026-06-22 05:07:04
2
𝖆𝖑𝖊 😴 :
dramaticul e usor...
2026-06-22 13:06:26
0
balec_legendary :
Dramaticul e misto cu un subiect 2 ok
2026-06-22 14:00:00
0
ahlexoh :
lowkey 9,80 cu greselile de la gramatica, poate imi mai scade la rezumat si la 1A 7 8 9
2026-06-22 14:05:03
0
alefuj :
rezumatttt 😋😋😋
2026-06-22 09:52:43
3
To see more videos from user @cartofipaicubranza, please go to the Tikwm
homepage.