але я не піду на роботу яка мені не по душі навіть через гроші))) вже можу собі це дозволити
2026-06-22 13:59:02
65
Rustam :
Давайте честно: что на самом деле хочет услышать работодатель? Что сотрудника мотивирует его "перспективная и успешная компания"? Конечно же нет, главная мотивация — это хорошая зарплата🙂
2026-06-22 17:11:15
224
Amara :
ну так ....правильно...гроші....гроші.😂
2026-06-23 15:54:01
21
MaCheRie :
В чем она не права))
2026-06-24 13:17:17
22
Nadinsoliarik :
Правда
2026-06-22 12:17:24
75
Любов :
Я також за ідею не працюю😁
2026-06-24 06:05:19
15
Rycerz Orderu Izraela :
я однажды на собеседовании на вопрос "кем вы видите себя через год" сказала, шо столько жить не собираюсь
2026-06-24 14:13:39
6
Анастасия Калиман :
Яка ціна сумки Шанель бананка ззаду вас?
2026-06-24 06:50:16
0
Stasja Owl🦉 :
На наступну співбесіду так і завітаю,на увереном. Нехай знають як я змотивована приєднатися до благополучної сім'ї.
2026-06-23 13:14:45
15
sergyi :
Так всі йдуть працювати за гроші , і чим більша зарплатня тим більша мотивація , платіть більше і буде більшою мотивація .
2026-06-24 06:34:49
15
chyda4ka :
ні, у такому випвдку відмовляють, бо ж раптом на ринку зявиться вакансія з зп, трохи вище мінімальної, а продавець має працювати за ідею
2026-06-23 10:00:35
5
Natasha :
це я 😁, гроші 💸💸💸
2026-06-23 14:33:46
1
Tina :
я звільнилась бо чере декілька змін мені предложили затримуватись на роботі і працювати на інтузіазмі ане загроші затримуватись
2026-06-24 05:37:13
2
Володимир Юрійович :
Я буду вас любить за ГРОШІ 😁
2026-06-23 16:58:46
6
user3926888801109 :
Точно
2026-06-22 14:00:11
3
Валентина Мазніченко :
Чиста правда 😂
2026-06-23 19:38:41
0
shhhh :
я теперь тоже к вам хочу
2026-06-23 15:02:28
0
MirraWell :
щира правда!👍
2026-06-26 02:03:09
0
Mugivarushka :
Всі говорять про велику зарплату, але якщо умови погані? терпіти? я працювала якось на двух роботах на одній із них платили багато,але я виходила з роботи бліда наче вампір і ледве відпрацювала місяць бо жахливі умови,а з іншої трохи менше платили,але були комфортні умови і я почувалась краще, і вистачало на все що мені було необхідно
2026-06-24 16:27:21
0
Наталі :
як кажуть одна сім'я то лучше ще пошукать😅😅😅
2026-06-24 19:55:39
0
Vasylysa_Тіm :
В такое время,считаю эти вопросы на собеседовании нужно отменить 😂, вряд ли найдется тот,кто скажет, мне хлеба не нужно, работу давай🤦🏻♀️🙂Как один руководитель много лет назад в держ.організації сказал, вы за идею должны работать 😳😳😳опа поворот
2026-06-24 04:51:28
0
Іванна Приходська :
Я 😂😂😂
2026-06-23 05:42:31
0
To see more videos from user @bybear.official, please go to the Tikwm
homepage.