@artdzerkalo: Перша зупинка не зарадила ,бо ми любимо живу воду і їхали саме на Дністер . Якщо вам не принципово,то басейн до ваших послуг . А ми далі … #камянецьподільський #відпрчинок #дністер #визідні #відпочинокукраїна
ART DZERKALO
Region: UA
Sunday 21 June 2026 19:59:31 GMT
Music
Download
Comments
Victoria :
Тому що ГЕС спустив воду😔
2026-06-22 07:43:49
10
Саша Дьомінова :
там вже 3 рік спускають
2026-06-22 21:40:55
1
Тетяна :
Чекаємо відео з Ксенії
2026-06-22 15:12:01
3
advice_880 :
На Рудківці потрібно!!🥰
2026-06-22 16:04:35
4
Татьяна Кучерява :
це капець
2026-06-22 13:42:16
1
Лена 🤗 :
Ого ,планували їхати ,дякую за інформацію
2026-06-22 14:20:43
1
Юрій Дєточкін. :
А у Рудеівцях були? Бо я там у 23 був, дуже сподобалося 😏
2026-06-22 16:33:28
2
ua.tito :
на Ксенії є вода
2026-06-22 10:30:23
2
1.03.78 :
Там є басейн!
2026-06-22 15:41:50
1
Альонка :
в Бакоту їдьте
2026-06-22 09:52:47
1
Галя :
В Рудковцах есть вода
2026-06-22 19:05:48
2
respect_welding :
я воду з собою беру.
2026-06-22 07:05:03
2
Костя Костенко :
ще й погано обслуговують
2026-06-22 12:12:41
4
oleh :
перепрошую - на Днєстр не збираюся. завтра на Дністер, у Макарівку. вівторок-четвер.
2026-06-22 20:44:23
1
Эдуард Згерский :
Стара Ушиця така сама історія….
2026-06-22 18:37:03
0
R.U.S.L.A.N :
ВИПИЛИ
2026-06-22 10:13:50
0
user23510433478852 :
жесть
2026-06-22 18:55:58
0
Альонка :
покупатись в Дністровський воді
2026-06-22 09:53:12
1
Катя :
зляли воду😅😅😅😂😂😂
2026-06-22 15:03:08
0
Руслан Футалаш :
Ти красава
2026-06-22 17:29:54
1
Андрій :
пройдіть 500 метрів там Дністер є
2026-06-22 19:03:21
1
vadimkruglov77 :
Куражин
2026-06-23 06:08:55
0
олег :
треба було з собою воду везти🤣🤣🤣🤣
2026-06-22 17:57:23
0
annmarkitan :
2026-06-22 19:19:52
0
Ickarus :
був там в минулому році, шляпа ще тата! воно не коштує тих грошей які просять за цей відпочинок
2026-06-22 13:29:19
2
To see more videos from user @artdzerkalo, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.