@artdzerkalo: Перша зупинка не зарадила ,бо ми любимо живу воду і їхали саме на Дністер . Якщо вам не принципово,то басейн до ваших послуг . А ми далі … #камянецьподільський #відпрчинок #дністер #визідні #відпочинокукраїна

ART DZERKALO
ART DZERKALO
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 21 June 2026 19:59:31 GMT
59571
496
71
791

Music

Download

Comments

vi_cto_ria57
Victoria :
Тому що ГЕС спустив воду😔
2026-06-22 07:43:49
10
oleksabybo4ka
Саша Дьомінова :
там вже 3 рік спускають
2026-06-22 21:40:55
1
www.tiktok.comzabornaya
Тетяна :
Чекаємо відео з Ксенії
2026-06-22 15:12:01
3
advice_880
advice_880 :
На Рудківці потрібно!!🥰
2026-06-22 16:04:35
4
user4095378705707
Татьяна Кучерява :
це капець
2026-06-22 13:42:16
1
user5128367037596
Лена 🤗 :
Ого ,планували їхати ,дякую за інформацію
2026-06-22 14:20:43
1
user35415146881394
Юрій Дєточкін. :
А у Рудеівцях були? Бо я там у 23 був, дуже сподобалося 😏
2026-06-22 16:33:28
2
ua_tito
ua.tito :
на Ксенії є вода
2026-06-22 10:30:23
2
1.03.78
1.03.78 :
Там є басейн!
2026-06-22 15:41:50
1
user25952607612283
Альонка :
в Бакоту їдьте
2026-06-22 09:52:47
1
user2586534981001
Галя :
В Рудковцах есть вода
2026-06-22 19:05:48
2
respect_welding
respect_welding :
я воду з собою беру.
2026-06-22 07:05:03
2
user3692651132656
Костя Костенко :
ще й погано обслуговують
2026-06-22 12:12:41
4
77_oleh_77
oleh :
перепрошую - на Днєстр не збираюся. завтра на Дністер, у Макарівку. вівторок-четвер.
2026-06-22 20:44:23
1
edwardzgersky
Эдуард Згерский :
Стара Ушиця така сама історія….
2026-06-22 18:37:03
0
r.u.s.l.a.n79
R.U.S.L.A.N :
ВИПИЛИ
2026-06-22 10:13:50
0
user23510433478852
user23510433478852 :
жесть
2026-06-22 18:55:58
0
user25952607612283
Альонка :
покупатись в Дністровський воді
2026-06-22 09:53:12
1
katerina008__
Катя :
зляли воду😅😅😅😂😂😂
2026-06-22 15:03:08
0
user3261916715552
Руслан Футалаш :
Ти красава
2026-06-22 17:29:54
1
andrey1972ua
Андрій :
пройдіть 500 метрів там Дністер є
2026-06-22 19:03:21
1
vadimkruglov77
vadimkruglov77 :
Куражин
2026-06-23 06:08:55
0
user2828782861717
олег :
треба було з собою воду везти🤣🤣🤣🤣
2026-06-22 17:57:23
0
annmarkitan
annmarkitan :
2026-06-22 19:19:52
0
0_o_ickarus_o_0
Ickarus :
був там в минулому році, шляпа ще тата! воно не коштує тих грошей які просять за цей відпочинок
2026-06-22 13:29:19
2
To see more videos from user @artdzerkalo, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About