@napsaurok.eu: W związku z bardzo wysokimi temperaturami, chce Wam pokazać, jak wygląda udar cieplny u psa. Przeżyłam to na własnej skórze, całe szczęście, że po drugiej stronie ulicy miałam najbliższego weterynarza. Mimo szybkiego przyjazdu do lecznicy odrazu usłyszałam, że istnieje ryzyko, że Ali nie przeżyje… miał 41 stopni gorączki. A pogoda wtedy była nieporównywalna do dzisiejszej, było około 23 stopni. Uważajcie na swoje zwierzęta! #pies #bokser #upał #uwaga

napsaurok.eu
napsaurok.eu
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 21 June 2026 20:02:03 GMT
2143277
85998
660
26122

Music

Download

Comments

madziulka_40
Madziulka 84 :
biedactwo
2026-06-22 08:31:17
16837
amelia.33lia
Am33lia :
Woter
2026-06-22 05:43:39
5699
amelcix577
😛🫪~{-a co cię to-}~🫪😛 :
my shayla
2026-06-22 10:37:19
1652
mrprzemus
Przemu :
edukujący film , dziękuję
2026-06-22 15:36:45
1208
radzio009
Ambitne granie na dywanie :
I kto do tego doprowadził? Ludzie myślcie trochę
2026-06-22 04:35:32
195
adamek60_
Adamek😈 :
2026-06-22 06:40:53
624
korneliawiktor
૮ ˙Ⱉ˙ ა#1𝕸𝖚𝖎 𝖜𝖎𝖋𝖊⊹ 🦴 :
pomóżcie mu
2026-06-23 07:49:51
91
yyyy.864
Lubię Rembola🥰🫶 :
Trochę mi ten dźwięk przypomina mnie po w-f
2026-06-22 14:52:48
89
lubiesernik1
# 𝑺𝑬𝑹𝑵𝑰𝑲 🍰🤍 :
co wtedy zrobić?
2026-06-23 15:16:16
38
kaliinaw_
kaliinaw_ :
Spacery tylko i wyłącznie w cieniu, krótko i do domu, dłuższy spacer dopiero po 21 jak zajdzie słońce.
2026-06-22 08:13:54
104
sebiksolot
Sebiksolot :
a co zrobić jak to sie dzieje?
2026-06-23 20:57:02
20
33_wisnia
BAPA🎀 :
Już wszystko dobrze z nim??
2026-06-22 12:40:39
55
kepliska1313
Kepliska131 :
co robić w takiej sytuacji?
2026-06-22 15:10:00
19
lisiczka01111
lisiczka01 :
i jak wtedy pomoc ?
2026-06-22 05:35:59
5
bigbulldog1
BigBulldog :
dobrze, że o tym mówisz ❤️❤️❤️oby nigdy się nie powtórzyło ❤️❤️❤️
2026-06-23 10:07:39
9
piokok12
Piokok12 :
a moje są w domu pod klimą anie spacerują
2026-06-24 07:59:57
12
debil.213455
adam :
Co się stało dalej
2026-06-23 21:27:27
70
alvin_sevile
🛹❤️𝑨𝒍𝒗𝒊𝒏❤️🛹 :
co się robi wtedy?
2026-06-22 07:18:25
8
itssjulia5
itssjulia5 :
Co wtedy zrobić?
2026-06-22 14:17:14
10
esi1234floresi
Esi1234floresi :
dlatego jestem zawsze na nie jak jeździmy na przyczepę nad morze. w domku majak chłodniej i klimatyzację
2026-06-22 05:05:15
183
To see more videos from user @napsaurok.eu, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About