@autopark.ua: В Україні зареєстрували петицію, яка може серйозно полегшити життя водіям. Пропозиція проста: якщо у тебе є права категорії «B» і стаж за кермом понад 5 років — категорія на мопеди та скутери (до 200 кубів) має відкритися автоматично в Дії. Без жодних курсів, іспитів та зайвої бюрократії. Така практика вже давно й успішно працює в Польщі, Італії та Іспанії. Зараз петиція активно набирає оберти. Як вам така ініціатива? Скористалися б можливістю пересісти на двоколісний транспорт без зайвого головного болю, чи вважаєте, що на мотоцикл все одно треба вчитися окремо? Пишіть свою думку в коментарях! 👇
сейчас у меня появится много хейтеров но на мото нужно уметь ездить и пройти хотя-бы базу. очень много знакомых разбилось или травмировалось которые пренебрегали простыми правилами и в отсутствие опыта. Поэтому учитесь и открывайте категорию потому что там где 200 там 1 (литр).
2026-06-22 07:59:35
0
To see more videos from user @autopark.ua, please go to the Tikwm
homepage.