Я ПАМ'ЯТАЮ МУЛЬТИК З КОЗАКАМИ, В ОДНІЙ СЕРІЇ БУЛА ЦЯ КОРЧМА!!
2026-06-21 21:31:08
80
🐱🇺🇦kotek🇺🇦🐱 :
Чел намагається скопіювати ідею з іншого ІІ проекту про аномалій.😑
2026-06-21 21:41:45
11
Я люблю чай :
Ха ви програли я тіки проснулася
2026-06-23 08:38:31
7
⚜️ :
а де дуля
2026-06-22 08:15:13
10
05applepi :
бідні інтроверти
2026-06-23 18:08:57
3
Accelerator :
Чортів млин крутиться, гуркоче...
2026-06-24 06:53:16
2
Tomas Krasovckin :
У SCP фонда аномалії ділились на класи небезпечносі «Кеттер» «Тауміліон» та інші були ще і безпечні. Пропоную зробити щось про Капітошку як безпечний обʼєкт
2026-06-24 19:07:01
0
AdoKillah :
самогонка
2026-06-24 12:59:22
0
Sweet Cream Pie :
Дуже класна подача, українська 😁 треба про об'єкт небуття "велесова книга"
2026-06-24 18:56:25
1
Zenzy303 :
А якщо я не п'ю самогон?
2026-06-24 05:39:40
0
Tomas Krasovckin :
Це SCP фонд по Українськи ?
2026-06-24 19:02:05
0
To see more videos from user @kordon_archive, please go to the Tikwm
homepage.