@aneliiaxx: як думаєте,вартувало?#дзідзьо #калуш

ангеліна САВА
ангеліна САВА
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 21 June 2026 21:52:37 GMT
21829
847
29
577

Music

Download

Comments

sanya_skk
sanya_skk :
Калуш нагадує Одесу😳
2026-06-22 08:30:51
37
_metenka_
METENKA :
«Два пацана» на звʼязку 😃🙌🏻
2026-06-22 08:39:05
44
user9293709408410
🐰 :
Там після Василини ще були пісні
2026-06-22 07:45:35
4
samural3448
samurai :
2026-06-22 12:12:56
2
meri_lait_
★𝑴𝒂𝒓𝒚★ :
там було ще продовження
2026-06-22 06:39:22
5
wagauto
wagauto :
В 9 вечора білети по 100 були
2026-06-22 10:00:26
0
user6150496341387
✝️ :
о пахомій
2026-06-22 10:18:11
1
sereda.danilo
Данило :
добре, що я не пішов..знав, що він буде де 8 пів 9. Класика концертів
2026-06-22 14:47:13
0
mykytyn
куль :
я там був
2026-06-22 13:38:08
0
nastia8389950
🎶 :
О Калуш моє рідне місто
2026-06-22 11:27:55
0
staffch1kk
/home/staffch1k[🐧] :
в моєму сілє виступив дзідзьо🙏🙏 вдруге в моєму місті
2026-06-22 13:22:06
0
dy3pyaoamelh
дк.ГUK :
шо🤣
2026-06-22 13:09:54
0
sonechka_nikitachka
♡ ˚·Дом Шульгиных·˚ ♡ :
я була там
2026-06-22 11:10:03
0
vashamamka5
ринка каринка 🍒 :
ой а вы на этом концерте смотрели по сторонам? если да то вы могли заметить меня с подругой, мы сидели на стене но нас прогнали от туда, но мы много чего слушали и где-то на шугаре пошли по домам
2026-06-22 11:12:49
0
risk2834
Риск на гуля69 :
мой городдд
2026-06-22 09:07:14
0
ver0nika_lp13
нікуся👅 :
чесно мені також не дуже сподобався концерт, бо організатори провтикали і зробили якийсь брєд
2026-06-22 08:48:30
6
user9293709408410
🐰 :
Теж там були, але не стояли а пішли під дерево, а вже коли був DZIDZIO то вернулись до сцени
2026-06-22 07:45:24
3
mmaks_xa
Maksik :
😂😂😂😂
2026-06-22 08:20:34
1
sam_po_sobi_2
Sam_po_sobi_2 :
@METENKA ❤️
2026-06-22 13:44:49
0
To see more videos from user @aneliiaxx, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About