добре, що я не пішов..знав, що він буде де 8 пів 9. Класика концертів
2026-06-22 14:47:13
0
куль :
я там був
2026-06-22 13:38:08
0
🎶 :
О Калуш моє рідне місто
2026-06-22 11:27:55
0
/home/staffch1k[🐧] :
в моєму сілє виступив дзідзьо🙏🙏 вдруге в моєму місті
2026-06-22 13:22:06
0
дк.ГUK :
шо🤣
2026-06-22 13:09:54
0
♡ ˚·Дом Шульгиных·˚ ♡ :
я була там
2026-06-22 11:10:03
0
ринка каринка 🍒 :
ой а вы на этом концерте смотрели по сторонам? если да то вы могли заметить меня с подругой, мы сидели на стене но нас прогнали от туда, но мы много чего слушали и где-то на шугаре пошли по домам
2026-06-22 11:12:49
0
Риск на гуля69 :
мой городдд
2026-06-22 09:07:14
0
нікуся👅 :
чесно мені також не дуже сподобався концерт, бо організатори провтикали і зробили якийсь брєд
2026-06-22 08:48:30
6
🐰 :
Теж там були, але не стояли а пішли під дерево, а вже коли був DZIDZIO то вернулись до сцени
2026-06-22 07:45:24
3
Maksik :
😂😂😂😂
2026-06-22 08:20:34
1
Sam_po_sobi_2 :
@METENKA ❤️
2026-06-22 13:44:49
0
To see more videos from user @aneliiaxx, please go to the Tikwm
homepage.