Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@krasav4u: #recommendations #
холостяк
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 21 June 2026 23:24:08 GMT
837977
11679
793
11686
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.69MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
0.68MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
Оксаночка[flushed][flushed] :
21 я сама біжу з букетом 🤣🤣🤣🫰🏻
2026-06-22 09:04:54
403
😸🅰🅽🆄🅽🅰🅺😸 :
А коли язик як лопасть гелікоптера , то можна без квітів😂
2026-06-22 11:51:13
216
🇺🇦БАТЯР🇺🇦 :
Вся справа в діаметрі 😉
2026-06-22 11:05:54
197
Тетяна :
Я вже боюся коли прийде без квітів 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2026-06-22 08:27:34
186
Volodumer :
😅😂🤣ні на шо не намікаю но я ходив з одною розою😂🤣
2026-06-22 11:03:31
49
Саша Беня :
Альо,автор,де друга частина відео: 12,10,8...😁
2026-06-22 09:11:02
38
Ирина :
а разве дело в см?
2026-06-22 09:48:17
71
Svitlyubovi :
21, Не всім підходить.
2026-06-22 15:39:00
33
Нінель :
а що та довжина значить ,аж нічого😁😁😁
2026-06-22 11:51:41
48
Алина Рудова :
Что хорошего в кефирной бутылке 21?!!!
2026-06-22 11:06:06
65
vanessavanesivna :
Я так і не зрозуміла з яким букетом Тарас ходить
2026-06-23 12:24:25
7
Олегович :
Я без цвітов а це про щось да говорить
2026-06-22 07:48:33
7
svetlanakorostele3 :
главное не размер,а умение
2026-06-23 19:46:36
17
letis.com.ua :
я взагалі ходив без жодної квітки
2026-06-22 11:09:38
5
Натуся :
Муж спрашивает почему у меня видео зависло,я: Так,поднялся и пошел мне за букетом (одним).😂😂😂
2026-06-23 02:04:15
13
Oksa :
Был 21 я убегала он обижался 😂😂 думал,что он мне не нравится нравится 😂😂😂😂
2026-06-22 08:45:39
19
это знак 🪬 :
я уссалась с коментов🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-22 12:56:54
16
Галина :
21 сама иду з цветами😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
2026-06-22 12:11:36
9
user5333275091588 :
а у мене
2026-06-22 16:38:50
15
Леся :
Брехня🤭🤭🤭😅
2026-06-22 20:30:51
6
Marina :
😂😂😂🔥Ну ти даєш!!!🔥😂 Треба ж таке вигадати😂😂😂
2026-06-23 06:51:06
7
Виталий :
а я думаю. я без букета . догадайся.
2026-06-22 12:10:21
6
lytij1982Лютий :
норм, це відповідь всім хто питає чому я на побачення без квітів ходжу 😂
2026-06-22 16:16:36
8
Dryg666 :
То есть с десяткой, мне ей машину купить, да?
2026-06-22 16:59:11
8
To see more videos from user @krasav4u, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
I dont like this and im gonna accept the flop ngl~scp:yunxiscenes ac:@sᴀɴɢʀᴇ //#ot8skz #straykids #stay #skz #fyp
Compré el vestido más hermoso para ir a una boda. EP.2 #tianguis #vestidos
istaahil Dhoof iyo Cabdulaahi Nogob#dhaantocusub2026
Quả đèn trung thu 2m2 #modelkit #colada #xuhuongtiktok #xuhuong
Nóng thế này phải REVIVE thôi 👙👙👙 💪💪💪 #Revive #ReviveActivePro #suntorypepsico #Revivethethao #3y51wxu
Bạn này mới vào Final Emirates xong nhé ạ 💋🥰✈️ #chịgiáohàngkhông #inspiredacademy #cabincrew #emirates #dubai
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy