@krasav4u: #recommendations #

холостяк
холостяк
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 21 June 2026 23:24:08 GMT
837977
11679
793
11686

Music

Download

Comments

golub198128
Оксаночка[flushed][flushed] :
21 я сама біжу з букетом 🤣🤣🤣🫰🏻
2026-06-22 09:04:54
403
anunah98
😸🅰🅽🆄🅽🅰🅺😸 :
А коли язик як лопасть гелікоптера , то можна без квітів😂
2026-06-22 11:51:13
216
lvivskiy_batyar
🇺🇦БАТЯР🇺🇦 :
Вся справа в діаметрі 😉
2026-06-22 11:05:54
197
user4660218638237
Тетяна :
Я вже боюся коли прийде без квітів 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2026-06-22 08:27:34
186
vlados5978
Volodumer :
😅😂🤣ні на шо не намікаю но я ходив з одною розою😂🤣
2026-06-22 11:03:31
49
user8101545160651
Саша Беня :
Альо,автор,де друга частина відео: 12,10,8...😁
2026-06-22 09:11:02
38
user3421975863811
Ирина :
а разве дело в см?
2026-06-22 09:48:17
71
svitlyubovi
Svitlyubovi :
21, Не всім підходить.
2026-06-22 15:39:00
33
user1390796775807
Нінель :
а що та довжина значить ,аж нічого😁😁😁
2026-06-22 11:51:41
48
user81698805018555
Алина Рудова :
Что хорошего в кефирной бутылке 21?!!!
2026-06-22 11:06:06
65
vanessavanesivna
vanessavanesivna :
Я так і не зрозуміла з яким букетом Тарас ходить
2026-06-23 12:24:25
7
sergii1990s
Олегович :
Я без цвітов а це про щось да говорить
2026-06-22 07:48:33
7
svetlanakorostele3
svetlanakorostele3 :
главное не размер,а умение
2026-06-23 19:46:36
17
letis_mebli
letis.com.ua :
я взагалі ходив без жодної квітки
2026-06-22 11:09:38
5
tasia0328
Натуся :
Муж спрашивает почему у меня видео зависло,я: Так,поднялся и пошел мне за букетом (одним).😂😂😂
2026-06-23 02:04:15
13
oksa.oksa0
Oksa :
Был 21 я убегала он обижался 😂😂 думал,что он мне не нравится нравится 😂😂😂😂
2026-06-22 08:45:39
19
user1856596339903
это знак 🪬 :
я уссалась с коментов🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-22 12:56:54
16
user2260343754174
Галина :
21 сама иду з цветами😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
2026-06-22 12:11:36
9
romyad9392
user5333275091588 :
а у мене
2026-06-22 16:38:50
15
user3805280252846
Леся :
Брехня🤭🤭🤭😅
2026-06-22 20:30:51
6
mersabel5
Marina :
😂😂😂🔥Ну ти даєш!!!🔥😂 Треба ж таке вигадати😂😂😂
2026-06-23 06:51:06
7
user1866951794155
Виталий :
а я думаю. я без букета . догадайся.
2026-06-22 12:10:21
6
lytij1982
lytij1982Лютий :
норм, це відповідь всім хто питає чому я на побачення без квітів ходжу 😂
2026-06-22 16:16:36
8
999dryg999
Dryg666 :
То есть с десяткой, мне ей машину купить, да?
2026-06-22 16:59:11
8
To see more videos from user @krasav4u, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About