buna ziua daca lucrez într-un restaurant ca bucătar am dreptul la tips ?va rog un răspuns mulțumesc🙏
2026-06-22 09:12:17
0
Ronnie O'Sullivan :
O întrebare: lucrez la vase. ..8 ore ...dar nu am nici o zi liberă și lucrez și weekendu... weekendul nu se plătește în plus ?..... Mulțumesc
2026-06-22 06:39:04
0
Ioana Boboc :
Buna dimineata si ma scuzati cava deranjez,banii de concediu sunt separati fata de retributia lunara?Va multumesc!
2026-06-22 05:48:24
2
Costel Vacaru :
Cum pot sa recuperez salariul de la firma care am lucrat
2026-06-22 05:51:06
0
Radu florin :
Da eu chiar astăzi am primit Dcm deoarece ieri am fost testat cu etilotestul și am avut la prima testare 0.054 iar la a doua testare ceruta de mine am avut 0.328? este legal
2026-06-23 13:31:33
0
Cosmin Ivascu :
și nu conduci
2026-06-22 08:29:50
1
lupul singuratic :
da
2026-06-22 13:48:05
0
eva :
2026-06-22 13:08:59
0
Cosmin Ivascu :
ba daca termini munca cred că e ok
2026-06-22 08:29:26
5
Sergiu Adrian 🫡 :
bla bla bla .... Am băut seara pănă la 22:00 , și dimi la muncă am avut 0.03 pe aparat etilotest de pe TEMU , și m-au dat afară instant , fără martori fără nimic .... Patronul are bani , scapă oricum .. povești cu pești cu codu muncii și SSM
2026-06-22 08:22:35
0
pernearobert :
Dar dacă angajatul este băut și are accident de muncă cine este de vina că patronul sau șeful de magazin nu a luat masuri!
2026-06-22 06:49:34
0
Iuliu :
Dar când ai sef care vine și fumează iarbă și bea la lucru e normal oare?
2026-06-22 08:38:13
2
Anna Y :
îi primesc zilnic și beți ! și vorbesc urât !
2026-06-22 22:32:23
0
zamfirmihai50 :
💪💪💪
2026-06-22 11:44:03
0
To see more videos from user @cosmindelaregex, please go to the Tikwm
homepage.