@umanske1878:

УманьПиво
УманьПиво
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 05:30:41 GMT
28629
998
49
218

Music

Download

Comments

0602koss
0602koss :
до речі якість пива стало гірша
2026-06-22 18:12:18
11
karat.maksim
Karat.Maksim :
А в Брусівці коли буде?
2026-06-22 10:31:34
7
ruslana.hlushchyk
Руслана Глущик :
Хочемо більше у Вінниці💔
2026-06-22 10:26:34
5
fostfost79
Руслан :
Якість пива дуже бажає Покращення.Років 10 назад пиво було відмінної якості,а зараз таке собі.Безліч не дорогого та смачнішого пива.
2026-06-24 03:48:09
5
_sphpttck_
🦊_sphpttck_🦊 :
чекаємо в Великобританії😌
2026-06-22 10:19:12
5
munyaha
Moonya 🪳 :
а директор свободен?🥰
2026-06-23 15:14:09
0
abibbass1
Oleksandr :
Чи буде продаж у Фінляндії ?
2026-06-24 09:42:37
0
shahedua
slonUA :
доброго дня! а якщо я зможу це зробити налагодити поставку в Китай. які перспективи?
2026-06-23 10:20:22
0
user5402761043874
nikola :
В Данії купляли уманське пиво
2026-06-22 11:55:00
0
user5758895065223
user5758895065223 :
Купила квас- 🤮.
2026-06-24 09:24:14
0
dmitry.pehen25
𝐃 :
Давайте в Португалію
2026-06-23 17:28:32
0
konstant_pimpa
Konstant :
а коли у Львові буде?
2026-06-23 17:01:01
1
irina_stoly5
Irina :
давайте в Шотландию!
2026-06-22 13:08:23
0
badboyi650
bad boy :
а Оболонь попала в 2011 г, благодаря международной выставке в Шанхае...
2026-06-22 08:59:30
2
romanpovarko
Roman :
меньше цукру кидайте!!;
2026-06-23 21:32:06
0
lidakolesnik2
Lidija :
Шось не бачила в Німеччині
2026-06-22 13:48:27
0
den4ik250398
Den :
Словачинна там купляли!)
2026-06-22 18:48:35
1
tata_tetianaa
Tata_Tata :
Виставка в Китаї, найкраще Шанхай або Гонконг. Невеликий стенд компанії, але хороша лінійка для дегустації - схід любить все тестувати/дегустувати.
2026-06-22 10:07:50
1
dmxhhlmnt
LDimonchikM :
там де море треба будуть купляти
2026-06-23 19:20:53
0
leonochka_
𝓛𝓮𝓸𝓷𝓪 :
Чекаємо в Фінляндії 🍻
2026-06-23 19:33:06
0
_anastasiya_unikorn_
_anastasiya_unikorn_ :
Зробіть УманьПиво у Фінляндії 🙏🙏🙏🙏🙏
2026-06-23 15:57:46
0
bubliki921
Bubliki :
чекаю Умань пиво 🍻 в Лондоні
2026-06-23 21:02:05
0
dimon_hak2
dimon_hak2 :
Де можна купити в Німеччині?
2026-06-23 07:59:58
1
yevhenii_k1
Yevhenii_K :
в Фінляндію спробуйте ще тут є оболонь, Чернігівське і Львівське
2026-06-22 12:48:38
3
i90168
Дiма :
👍👍👍
2026-06-22 07:24:21
1
To see more videos from user @umanske1878, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About