@ai_world49: #життя

Ai_world
Ai_world
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 05:52:33 GMT
156964
2866
89
3054

Music

Download

Comments

mirra.rossa28
MIRRA ROSSA :
+до тривожності:)
2026-06-22 17:16:57
261
mila_sunshine1
Mila :
Тому купайте в мене таунхаус в Одесі, і щотижня можна бачити море.. а якщо захотіти, то можна і щодня..
2026-06-22 10:12:05
63
striha.in.ua
STRIHA - ФАРБУВАННЯ ДАХІВ :
Дякую 💪 Якраз відео перед сном🔥
2026-06-23 20:52:06
15
james.bond5703
James Bond :
Менше страдай фігньою. Живи і насолоджуйся
2026-06-23 09:45:30
46
ty39ka1
😐 :
Просто живіть і насолоджуйтесь життям 🥰
2026-06-23 04:52:40
23
user6550625568368
Тест :
бухай і радуйся😁
2026-06-22 15:43:42
17
dv.tattoo.gdansk
dv.tt :
Так людина яка переживає за це, з таким методом буде ще більше себе заганяти і навіть коли буде хотіти просто відпочити нічого не роблячи то не зможе, бо постійно буде крутитись в голові що це спалений час
2026-06-23 08:08:28
18
rudycom___
Rudycom :
все правильно кажеш, але коди ти в армії то ти хочеш щоб швидше час пройшов щоб вже настав МИР, і тоді почати просто жити
2026-06-23 18:31:00
4
karpatoss
Karpatos :
Можна влаштуватися на роботу моряком, можна і подорожувати і море щодня бачити
2026-06-23 16:59:10
0
tiktokmenyaznaet
podarok :
я буду жити, на сьогодні, 143 роки. я все встигну💪👍🤣
2026-06-23 16:37:20
1
oleg_zaika1603
Ветеран_ДСНС :
не думайте ні про що живіть життя зараз,радійте тому що у вас було
2026-06-23 15:06:31
4
eney1979
Павло :
Якість задоволення від відпустки з віком теж зменьшуєтся, а також бажання кудись їхати. Так що після 45 можна вже і не мріяти.
2026-06-23 07:43:51
2
polygraph_n
Поліграфолог Борисюк Назар :
В мене тільки кінець робочого дня! Не хочу так заганяти себе в депресію)
2026-06-23 14:56:59
1
my_mind_makes_my_life
DmytrenKO :
Чудово повертає в реальність🤝👍
2026-06-22 11:09:04
7
kostas_sks
Kostas_sks :
саме тому я живу кожен день і вам рекомендую !!!
2026-06-23 13:38:26
3
y_87_4
y_87_4 :
Дякую,дуже мотивуюче відео 👏🏻
2026-06-22 09:38:58
3
o.t746
O.T. :
Та й пох
2026-06-22 20:08:47
2
monitorlizardstudio
Esteban :
а нахуй мені то море. іт
2026-06-22 15:05:34
2
leather_mako
Кожевенная мастерская :
правильно, не отходи далеко от депрессии 😅
2026-06-23 11:59:29
7
la_hollywood9
LA_Hollywood9 ✓ :
А що вже говорити , якщо океан ще хочеш побачити чи жити біля океану ...
2026-06-23 20:44:43
0
natalyanesteruk2
Наталя_Нестерук :
цікаво
2026-06-23 20:54:36
1
user6728110797887
Федор Петрович :
їздити на Київське море.
2026-06-23 22:50:08
0
agentus0077
agentus007 :
депресія
2026-06-23 09:48:22
1
kap_kos
Kostiantyn :
Висновок - треба їздити тричі на рік 🤝
2026-06-23 21:03:40
0
mila_sunshine1
Mila :
Але по факту, треба реально жити так як хочеться.. згодна повністю.
2026-06-22 10:12:40
0
To see more videos from user @ai_world49, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About