Тому купайте в мене таунхаус в Одесі, і щотижня можна бачити море.. а якщо захотіти, то можна і щодня..
2026-06-22 10:12:05
63
STRIHA - ФАРБУВАННЯ ДАХІВ :
Дякую 💪
Якраз відео перед сном🔥
2026-06-23 20:52:06
15
James Bond :
Менше страдай фігньою. Живи і насолоджуйся
2026-06-23 09:45:30
46
😐 :
Просто живіть і насолоджуйтесь життям 🥰
2026-06-23 04:52:40
23
Тест :
бухай і радуйся😁
2026-06-22 15:43:42
17
dv.tt :
Так людина яка переживає за це, з таким методом буде ще більше себе заганяти і навіть коли буде хотіти просто відпочити нічого не роблячи то не зможе, бо постійно буде крутитись в голові що це спалений час
2026-06-23 08:08:28
18
Rudycom :
все правильно кажеш, але коди ти в армії то ти хочеш щоб швидше час пройшов щоб вже настав МИР, і тоді почати просто жити
2026-06-23 18:31:00
4
Karpatos :
Можна влаштуватися на роботу моряком, можна і подорожувати і море щодня бачити
2026-06-23 16:59:10
0
podarok :
я буду жити,
на сьогодні, 143 роки.
я все встигну💪👍🤣
2026-06-23 16:37:20
1
Ветеран_ДСНС :
не думайте ні про що живіть життя зараз,радійте тому що у вас було
2026-06-23 15:06:31
4
Павло :
Якість задоволення від відпустки з віком теж зменьшуєтся, а також бажання кудись їхати. Так що після 45 можна вже і не мріяти.
2026-06-23 07:43:51
2
Поліграфолог Борисюк Назар :
В мене тільки кінець робочого дня! Не хочу так заганяти себе в депресію)
2026-06-23 14:56:59
1
DmytrenKO :
Чудово повертає в реальність🤝👍
2026-06-22 11:09:04
7
Kostas_sks :
саме тому я живу кожен день і вам рекомендую !!!
2026-06-23 13:38:26
3
y_87_4 :
Дякую,дуже мотивуюче відео 👏🏻
2026-06-22 09:38:58
3
O.T. :
Та й пох
2026-06-22 20:08:47
2
Esteban :
а нахуй мені то море. іт
2026-06-22 15:05:34
2
Кожевенная мастерская :
правильно, не отходи далеко от депрессии 😅
2026-06-23 11:59:29
7
LA_Hollywood9 ✓ :
А що вже говорити , якщо океан ще хочеш побачити чи жити біля океану ...
2026-06-23 20:44:43
0
Наталя_Нестерук :
цікаво
2026-06-23 20:54:36
1
Федор Петрович :
їздити на Київське море.
2026-06-23 22:50:08
0
agentus007 :
депресія
2026-06-23 09:48:22
1
Kostiantyn :
Висновок - треба їздити тричі на рік 🤝
2026-06-23 21:03:40
0
Mila :
Але по факту, треба реально жити так як хочеться.. згодна повністю.
2026-06-22 10:12:40
0
To see more videos from user @ai_world49, please go to the Tikwm
homepage.