@okiememigrantauk: Bursztynowy alert pogodowy, ostrzegający nas przed ekstremalnymi upałami (dla części Anglii oraz Walii), potrwa do czwartku. Najgoręcej ma być w środę oraz czwartek, wtedy także upały obejmą swym zasięgiem większą część kraju. Jak wy radzicie sobie z taką pogodą? #news
Wow. Lato przez kilka dni i wielkie halo. Spoko, zaraz będzie mgła i deszcz przez 200+ dni 🫡
2026-06-22 21:46:07
4
Beata Rak :
Ale do pracy trzeba iść mimo że nie mają klimy o autobusach nie wspomnę
2026-06-22 07:22:24
9
Katarzyna Bejma :
Zapraszam do Szkocji na jesienną pogodę
2026-06-22 08:44:39
8
Claudia Lato :
Ja już podziękuje 🥵
2026-06-22 19:50:02
7
Katarzyna Piwonska :
Ja pracuję w NEXT shop nie ma klimy od rana to jest chore 😡
2026-06-22 17:13:01
1
Grazyna p54 :
Pamiętam lata 60 i 70 z takimi temperaturami i uważaliśmy to za normalne .
2026-06-22 11:36:40
2
Pestka :
piękne lato sie zapowiada 🥰🤩☀️
2026-06-22 08:27:28
11
ZielonyPatryk :
To tylko 4 dni ciepla nie panikujcie 😳
2026-06-22 08:57:58
1
🇵🇱Kasik🇬🇧 :
Mieszkam 20lat w Anglii ale nie pamiętam żeby były takie temperatury 🥵
2026-06-22 10:54:05
0
Jola :
Ja się czuję bardzo źle
2026-06-22 10:27:27
0
Sniper 🪖2305 :
w Polsce ponad 50*C na słońcu 🤔
2026-06-22 08:41:42
1
Zły Szeląg :
Codziennie w pełnym słońcu spędzam w pracy 10 godzin... 🤕
2026-06-22 18:54:51
0
Secret Fairies 🧚 🧚♂️ 🧚♀️ :
Lubię Cię oglądać! Dziękuję za filmy i newsy! Masz idealny głos i dykcję!♥️✨✨
2026-06-22 10:09:29
7
Kate78 :
boszzzzzz, jak ja sie ciesze, ze juz nie mieszkam w Luton, tylko na północy nad morzem 😁
2026-06-22 10:22:59
0
Piotr Greek :
dziś dostałem czerwony alert, Northampton
2026-06-22 11:57:16
0
marcin82 :
panie kochany mów konkretnie że to Anglia a nie UK bo w Irlandii północnej będzie max 25
2026-06-22 18:13:18
0
gru2u2 :
30 lat temu też były takie same temperatury🤣🤣🤣🤣
2026-06-22 10:11:14
2
👑 Natix🌙Queen 👑 :
w Szkocji max 23°C niestety
2026-06-22 12:32:45
0
Monika :
A tak ma być w Pl
2026-06-22 19:25:57
1
Martuska💎 :
nareszcie Lato. ale dzieki bogu mieszkam w Brighton i mam plaze
2026-06-22 19:02:52
2
Karol 04158 :
prawie 150k obserwujących to pewnie jakieś już pieniążki są z tego . rzetelne info zawsze ,oglądam kibicuje. pytanko ,zawsze serce zostawiam . nie wiem czy to ma sens . czy to jakiś wpływ na zarobki? bo nie wiem czy mam zostawiać czy tylko szkoda mojego zachodu.?
2026-06-22 10:17:00
0
Chinka82 :
Ja pracuje w przedszkolu ,mamy klimatyzację
2026-06-22 17:18:27
0
Maria :
Dziękujemy panu
2026-06-22 10:45:38
4
To see more videos from user @okiememigrantauk, please go to the Tikwm
homepage.