@centrzoru_dp: 😁 #офтальмолог #лікарофтальмолог #лікарофтальмологдніпро #центрзору #астигматизм

Центр Зору на Калиновій
Центр Зору на Калиновій
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 08:30:19 GMT
217772
4422
170
859

Music

Download

Comments

dzdzdz1002
Dzdzdz :
Я пару хвилин думала нашо вам окуляри які роблять астигматизм😅
2026-06-23 06:00:39
405
user9621039697138
Олена Миндак :
не зовсім так. відчуття ніби підлога піднялась
2026-06-23 19:12:57
382
crimsonkingredeyed
Crimson King :
в мене не так було) в мене було враження що ноги стали коротшими і я не йду а майже повзу бо під ногами все було близько і дуже чітке))
2026-06-23 01:27:53
358
anna_nadion
Anna_Nadion :
зато потом без них ничего не видишь😁
2026-06-22 17:48:33
60
olenadragon
Пугачук Олена :
Так буває жостка адаптація,але не завжди.
2026-06-22 16:25:47
51
mavka_li_sova
Mariia :
В мене були короткі ноги в мене і у всіх навкруги, і нахилена площина підлоги, столу - весь час здавалося, що щось поїде вниз..
2026-06-23 11:47:04
47
usmiszka
Вихователька без нервів :
яка жизааа, зразу вийшла з магазину і думала що впаду, тупо все поплилоооо
2026-06-23 07:37:57
40
bibika793
bibika793 :
Я афігела шо я бачу номер автобуса у 4ка разширєнї🤣😎і лампочки світяться прікольно і Місяць красівий🤣
2026-06-23 22:10:57
29
tanushka_dem4enko93
tanushka_dem4enko93(Кайда) :
Инфа 💯😅 Ходить не могла , такое чувство реально что упадешь и потерянный в пространстве . Это видел прям четко описывает 👍🏻
2026-06-22 22:19:58
26
tanyaraus
tanyaraus :
Вдягають окуляри тільки за кермом, щоб бачити у дзеркала та дорогу, а так мені цей Світ подобається більше без окулярів!!!!!
2026-06-23 18:45:55
14
zajka2513
Зоя :
в мене столи всі були перекошені)
2026-06-23 15:50:12
13
k8843s1
😁❤️ :
Мене тошнило і в голові крутилося
2026-06-23 11:28:07
12
.2253174
🇺🇦 Леся Українка 🇺🇦 :
якщо правильно підібрані окуляри, то такого немає.
2026-06-23 09:11:50
10
alinavodzynska
Аліна Водзінська :
як ви привикали до окулярів? ношу тільки лінзи. хоч окуляри маю. відчуття як п'яна. підкажіть. реально проблема.
2026-06-24 14:45:46
4
karinavkv
Карина ВКВ :
Хух, думала в мене щось неправильно було😅 я наче 3 метри зростом стала, і все під нахилом було, ходила як пʼяна
2026-06-24 11:54:57
3
vita.verheles
Vita.Verheles :
Тепер мені страшно йти замовляти окуляри
2026-06-23 14:12:37
3
a0880808
Alina888 :
Мене лікар відразу попереджала що може бути щось подібне. Але коли я наділа вперше окуляри, було все як і раніше, але чіткіше)
2026-06-23 17:37:42
3
miryem149
Maryana :
а я думала що то очки мені погані виписали і не ношу,в мене астигматизм і міопія...блін походу треба носити)))
2026-06-24 00:08:10
2
kalino4ka1982
Вiктория 💞 🇺🇦🥰Kalino4ka :
😂 я в гору поднималась , пока не сняла очки и не увидела что иду прямо по дороге)))
2026-06-24 20:51:56
3
annadanchyshyn
Anna Danchyshyn :
тут все впукле, а в мене круглі двері були
2026-06-23 06:53:29
3
marriusvitalis
marriusvitalis :
бред
2026-06-22 19:46:52
3
danielaa_aa08
💜🐦‍🔥𝔇𝔞𝔫𝔦𝔢𝔩𝔞ᥫ᭡🐦‍🔥💜 :
Астегматизм не лікується, а коригується
2026-06-22 19:10:18
3
user085256554
Destro :
А прогресивні лінзи при складному астегматизмі і коли одне око +, в друге- ? 😂
2026-06-24 19:44:48
2
liyfo
Nataliia Shepel :
Я приблизно так бачу, коли вдягаю окуляри без виправлення астигматики
2026-06-23 05:44:38
2
sataly.kiev
🇺🇦 Nataly&Vesta - Киев :
у меня так было, я шла как цапля и думала, что упаду 😂
2026-06-23 13:19:54
2
To see more videos from user @centrzoru_dp, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About