@vis_auto:

Білоцерківські Перекупи
Білоцерківські Перекупи
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 08:40:49 GMT
349633
3546
425
860

Music

Download

Comments

user96516019123295
Олександр :
Мотор повне фуфло.
2026-06-22 10:06:01
450
usermane_8
The user :
Самий хужий двигун одноразовий розточений шо він ліпе фахівець
2026-06-22 15:35:51
145
2370krop
Дмитрий :
Самий проблемний
2026-06-22 15:54:29
68
mishanyadjan
Mishanya djan :
які 3,5?!які 5? штука!максимум.
2026-06-22 12:07:55
78
user3177577808198
Василий Проскура :
це не машина а чихотка
2026-06-22 16:19:14
169
user6931788227881
Григорий Буян :
не знаю як той Ланос їде,а дядя добре по вухах їзде,,,,
2026-06-22 19:09:06
40
yarik_ua12
YaroslavUkr12 :
Вітаю діда, походу в нього вічна машина😂
2026-06-22 15:46:04
60
s_a_s_h_a039
pokhuyst :
Його ціна, прямо золота 2500 і як на мене я б і це не дав, нехай закопує.
2026-06-22 19:12:56
19
user67378493053776
ІСТОРИК :
Ото дядько чеше ))
2026-06-22 15:18:25
157
user3303531374077
Олег Дем'яненко :
дід каже 2 висших образования, шахтар.нагадуе мені шо він щей мастер спорту і підполковник !
2026-06-22 16:15:40
32
userc4s1bz1rb5
8667 :
дед оставь его себе на долгую долгую память
2026-06-22 17:48:55
102
barskiy1688
barskiy1688 :
Мотор гавно
2026-06-22 08:47:53
63
user7134361242846
Олександр Мунтян :
Оце стеле дід🤧
2026-06-22 17:55:33
7
vity1903
user8400040055788 :
мотор гавно
2026-06-22 17:00:20
28
avtoinfoodessa
Одесса рулит :
кому ты доказываешь он в 2008 году остался
2026-06-22 15:24:09
17
userkxqhgcpeu4
. :
видеоурок как 800$ толкнуть за 5000$
2026-06-22 19:34:56
9
vitos3491
Next :
Максимум 1500😁
2026-06-22 16:00:08
11
toxik5812
FenX :
за 1.4 5к🤣
2026-06-22 10:59:50
15
user1602913710348
user1602913710348 :
1500 max
2026-06-22 17:55:27
8
darbo_honey
Darbo_Honey :
Да 1.3 не фонтан, а 1.4 це вообще шляпа
2026-06-22 17:49:49
8
nikopol412
nikopol412 :
Я вважаю самий нормальний варіант це ланос 1.5 8-ми клоп з гур та кондеєм.
2026-06-22 19:32:55
10
user5508828102107
УКРАИНЕЦ ТОТ КТО ПРЕДАН УКРАИН :
за пять тысяч евро я возьму Опеля в идеале
2026-06-22 20:01:28
11
rv96_0
RV :
1.5 самый норм мотор ,1.3,1.4 хоть и 10 тысяч пробега нахрен их
2026-06-22 19:00:23
12
zhittytraktorista
🚜Життя тракториста🚜 :
3500, максимум.
2026-06-22 11:41:29
31
trolingman4552
Trolingman :
У деда мотор мемз 1.4, расточенный от Таврии, КПП там опель, но есть ланосы которые с мотором 1.4 Опель
2026-06-22 15:50:05
8
To see more videos from user @vis_auto, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About