@drtapai: Önök is úgy érzik ebben a 35 fokos hőségben, mintha teljesen lemerültek volna? ☀️ Nyűgösek, fáradtak, és csak vonszolják magukat? Én magam is nagyon szenvedek a melegben, és a rendelőmben is lépten-nyomon találkozom ezzel a jelenséggel, amit én csak „döglött légy effektusnak” hívok. 💤 Ilyenkor mindenki azt mondja: „Igyon sok vizet!” De vajon miért nem elég a sima víz, ha csatakokban folyik rólunk az izzadság? Miért sós az alkarunk, ha megnyaljuk, és mit üzen ezzel a testünk? 🧂🤔 A videómban elárulom: 📱 Hogyan tölthetik fel a belső „akkumulátorukat” 30%-ról azonnal legalább 60%-ra? 🧪 Mik azok az anyagok, amik nélkül a testünk szó szerint nem vezeti az áramot? 🍅 És milyen egyszerű, mindennapi ételekkel segíthetnek akár a szomszéd Mari néninek is, ha éppen ájuldozni készül a hőségben? Űzzük el együtt ezt a bénító nyári fáradtságot! ✨🥤 📞 Ha segítségre van szükségük: +36 20 258 4061 (Anita várja a hívásukat) 🌐 drtapai.hu #drtapaimaria #szeged #orvos #integratívorvoslás #hőség #kánikula #döglöttlégyeffektus #egészség #tudatosság #nyár #energia #hidratálás
Dr. Tápai Mária
Region: HU
Monday 22 June 2026 16:30:00 GMT
Music
Download
Comments
Csucsu1207♐️ :
Ön mindig olyan csinos és szép.❤️
2026-06-23 09:20:52
40
Mesyy :
Nagyon jó megfogalmazás. 30fok felett csak vonszolom magam és egész nap aludnék. Köszönöm a tanácsot, utána nézek hol tudnék venni elektrolitot🙂
2026-06-22 22:53:45
1
Renáta :
De vérnyomásra ha magas pl só túlzott fogyasztása pont nem ajánlott! Citromos víz is tökéletes!
2026-06-23 19:07:41
0
Takács Erzsébet :
Tisztelt Dr! Örvendek ,hogy nem egy reklám oldal ,köszönöm!🙂
2026-06-23 16:12:43
8
Fiona :
Köszönöm a jó tanácsot!🥰
2026-06-22 17:30:55
8
Bibó :
Köszönöm szépen a jó tanácsot.
2026-06-23 18:07:39
2
Hajni Galvacsi Suhan :
Nagyon köszönöm a megerősítő tanácsot. Naponta fogyasztom. Télen is. Sokaknak segítettem már vele.
2026-06-24 07:43:22
1
D.Inci :
Én nyugodtan viselem a változásokat,minden hozzáállás kérdése.A negatív szavakat kiiktattam az életemből.
2026-06-23 03:29:48
9
Betty :
Kerem vettem egy ilyet. Electtrolyte complex. Chlorid, pottasium, calcium, sodium, magnezium.
2026-06-23 13:10:57
1
Krisztina Horváth (Kispecás) :
Köszönjük a tanácsot ❤️Kedves Dokotrnő! Esetleg a GERD a Reflux betegsèggel ( pl mit ehet az ember), illetve a vashiànyos vérszegénységgel kapcsolatos témakörben is tudna tanácsot adni?
2026-06-22 17:07:51
0
zo :
Ezért szoktam én például nyáron elektrolit poros vízzel menni bárhova. 😁 Ha ki kell menni az utcára csakis azzal! 😄 Nagyon fontos tanács egyébként!! Egyébként különböző edzéssel kapcsolatos boltokban lehet kapni ilyen elektrolit porokat változó kiszerelésben. 🥰
2026-06-23 06:34:13
8
🎤 Erika 💞 :
Köszönöm szépen tisztelt Doktornő!❤️❤️❤️
2026-06-22 16:43:59
1
Szilvia Kovács7617 :
Köszönöm szépen ♥️.
2026-06-24 11:28:32
1
LIF Academy :
Az emeszto rendszeren at bevitt elektrolitok hasznosulasa, hany szazalekos lehet?
2026-06-24 07:03:33
0
gyurika :
és aki nem ehet sot? 🥲
2026-06-24 12:55:38
0
Az vagyok aki :
Köszönöm szépen kedves Doktornő.
2026-06-23 18:46:39
1
leo :
köszönöm szépen 🥰 ez hasznos információt jelent nekem.
2026-06-24 18:27:15
0
spacehunter25 :
Nagyon jo tip mert erre sokan nem gondolnak
2026-06-23 21:07:52
0
Zsuzskó :
Tisztelt Dr- nő !!! Köszönöm, köszönjük ezt a nagyon jó tájèkoztatást !!!!!Jó egészséget és szép napot kívánok !!!!🙏🙏🙏❤️❤️
2026-06-23 17:23:46
0
Z Lalsi :
Nekem Hashimotoval ez egy átlag napom 😅😏
2026-06-25 08:13:17
0
SKati :
Köszönöm, holnap megyek a patikába.😊
2026-06-23 21:41:21
2
kisLaja :
Salvus vizet iszok minden nap,remélem az is jó.
köszönjük a tanácsot!🥰
2026-06-23 18:16:08
0
Melcsussz :
Imádom a Doktornő videóit! Köszönjük, hogy itt van velünk! ❤️
2026-06-24 04:47:02
0
csakneviki :
Üdvözlöm, Doktornő! Az elektrolitot mindennap is lehet inni vagy csak kúraszerűen?
2026-06-23 01:56:36
0
To see more videos from user @drtapai, please go to the Tikwm
homepage.