@olakachnic: Pa pa domek, pa pa morze, pa pa statek 😭😭😭😭 #koniecwakacji #chorwacja #morze #wracamydodomu
olakachnic
Region: PL
Monday 22 June 2026 09:13:38 GMT
Music
Download
Comments
Karolina Jasnowska 💞 :
To jest coś, co łamie serce, ale z drugiej strony wiesz, że wakacje się udały 🥺
2026-06-22 09:38:58
120
Patrycja Trojanowska :
To oznacza tylko jedno, że było super🥰🥰
2026-06-22 09:50:48
46
ig: mrs_wittonbaldy ✨ :
Mój żegna cały dom jak idzie do żłobka🥹🥹🥹🥹 to takie wzruszające🥹
2026-06-23 11:43:43
0
Pysia :
To Ja wracając z Ameryki😢
2026-06-22 09:19:28
3
Karola 🤍 ig Carolenciaaa :
To znaczy że było cudownie😍 ja mam takie mini załamanie jak wracamy z weekendu jak jeździmy kamperem 🥺
2026-06-22 14:55:11
3
BiegajPatrycja :
Boże miałam to samo w tym roku 😭😭😭
2026-06-22 09:54:35
14
aurel.ja :
Olciaaaaa wariacie ♥️
2026-06-22 11:15:56
1
Edyta Chowaniec :
🥰🥰🥰dobre zawsze szybko ucieka
2026-06-22 10:07:53
1
rozalia__k :
Ale za to jakie piękne wspomnienia z Wami zostaną ❤️
2026-06-22 11:18:44
1
klaudiii :
Ani nie mów 😭😭 za każdym razem mam to samo uczucie a wracałam już tak 10 razy i zawsze to samo
2026-06-22 21:00:17
2
Katarzyna 789 :
2026-06-22 09:46:36
0
D I A N A 🍊 :
To ja bede jutro 😭
2026-06-22 09:43:02
1
Xrose :
A czemu wracasz ze łzami
2026-06-22 12:59:14
0
re.os2 :
Boże ja jeszcze nie pojechałam a już się boję powrotu do rzeczywistości... może lepiej nie jechać 🤔
2026-06-22 20:15:54
0
Monia_du :
Ja zawsze jeżdżę na 2 tyg. i zawsze nadal jest mi mało 🫠
2026-06-22 13:52:11
5
karolinapozakodem :
Pa pa morze, do zobaczenia ❤️
2026-06-22 11:22:45
0
Marta :
Nie ma co płakać tylko planować kolejne 🥰🥰
2026-06-22 13:01:12
4
okiempedagoga :
Papa 🥺
2026-06-23 05:18:10
0
Yen :
Znam to. To jest jak strata lepszego życia🙄
2026-06-23 12:20:58
0
AbbaAli :
my już któryś raz jedziemy i za każdym razem też się tak kończy😔
2026-06-22 10:12:10
1
Karolcia :
Dokładnie rozumiem, kolejne wakacje już nie będą takie same… ale będą równie cudowne 🥹🫶🏻
2026-06-22 13:03:03
3
Anna Rybarczyk :
Mi też zawsze jest przykro Ale jak to mówią wszędzie dobrze ale w domu najlepiej i gdzieś się to chyba sprawdza 😉
2026-06-22 09:52:46
4
Karla :
Boże, mieszkam nad morzem i zacznę doceniać to bardziej 🥹😍
2026-06-22 21:03:34
2
Julia :
Też zawsze tak mam wracam to dosłownie płaczę że czas tam minął tak szybko i że było tam tak cudownie 🥹
2026-06-23 08:07:36
0
user1424340955223 :
sxkoda wracać vzłowiek się prxyzwyczai do fajnych miejsć a tu szybko zleci i sxkoda odjeżdżać,
2026-06-22 18:52:48
0
To see more videos from user @olakachnic, please go to the Tikwm
homepage.