Tikai nemeiģinie ar 0,5 trekno biezpienu nekas nesanāks. šodien pārbaudīju. gatavoju jau 10 gadus un vienmēr sanāca ļoti gardi ar treknu biezpienu. Tikai nemēģiniet ar 0.5 procentigo biezpienu. Labu apetīti
2026-06-22 15:55:48
4
Ilmurs :
😁😁😁
2026-06-23 08:45:50
1
Kaspars Daukste893 :
👍👍👍
2026-06-22 20:07:14
0
To see more videos from user @ancesvirtuve, please go to the Tikwm
homepage.