@wooooozny: #theweeknd #pgenarodowy #afterhourstildawntour

woźny | koncerty
woźny | koncerty
Open In TikTok:
Region: PL
Monday 22 June 2026 09:38:36 GMT
68088
2935
90
796

Music

Download

Comments

pstrycjaa
patrycja 🪽 :
te ceny sa chore
2026-06-22 11:09:15
460
martynas_s92
Martyna :
Tyle to ja płaciłam we wrześniu za GC xD
2026-06-22 09:53:38
281
chazownik
chazownik :
Kochany ticketmaster
2026-06-22 15:02:54
0
marikap___
marika :
ja mam za 8 stów pierwszy rząd na trybunach xd
2026-06-22 16:49:56
57
pyzia_
Malwa⸆⸉🪩 :
taniej była płyta
2026-06-22 10:03:22
86
wiktoriaa320
wiktoria67 :
a na taylor miejsce w tym sektorze dalam 199 zl xdddxx
2026-06-22 10:25:01
26
the_weekndoooh
the_weekndoooh :
Nic i tak nie będzie widać 🥰
2026-06-22 15:02:36
19
mbaasiaa
mbaasiaa :
Dlatego leciałam do Danii 😂 Za bilet z takim widokiem, loty, hotel i jedzenie z piciem na stadionie zapłaciłam mniej niż za sam bilet w Warszawie w takim samym lub o wiele gorszym 🫠
2026-06-23 10:27:45
15
julvciiaaa
julvciiaaa :
dalam tyle za gc xddd
2026-06-22 10:06:38
31
v4mpiee.__
ness 🧛🏻‍♀️ :
mam do sprzedania bilet na płytę!! 5.08
2026-06-22 10:00:22
3
levandovska.r
Levciaa :
Jeszcze 3 tygodnie temu bilety na boczny ograniczony na samej górze 399 zł
2026-06-22 12:33:42
22
wiktoria.sxs
ᴡɪᴋᴛᴏʀɪᴀ メ𝟶 :
To ja 599 zł za GA dałam wtf XDDD
2026-06-22 16:38:23
15
tymektymek91
tymektymek91 :
Będzie jak z Madison że 2 dni przed koncertem dopiero będą po 200zl
2026-06-22 16:11:00
3
hhuhuhuhu111
Adaa :
ja mam vip plyte za cos kolo 700zl xddd
2026-06-22 11:08:21
9
user2011071761616
lukasie_ :
Mam 2 bilety na koncert do sprzedania
2026-06-22 20:50:51
0
stasiek080
Stasiek47🩵 :
Płyta GC za 700 zł pozdro
2026-06-22 14:54:53
9
ooohhhoneyyy
ooohhhoneyyy :
ja i moje D15 za 799 zł 😩😩
2026-06-22 14:31:26
9
lenaandrze_
lenaandrze_ :
kupilam je na poprzedniej trasie za 250 zl…
2026-06-22 10:19:34
9
ajksodox
k :
ja płaciłam tyle za gorne trybuny XDDDDDDDD
2026-06-22 13:52:44
7
karolcia.pietrzak
𝓀𝒶𝓇𝑜𝓁𝒶 ✗𝟶 :
ale pamiętajmy że w tym roku będzie jeszcze playboi carti w 2023 był sam the weeknd
2026-06-22 11:31:37
2
minimoni515
minimoni515 :
Ja mam dół V02 za miliony, ale i tak wierzę, że było warto 😅
2026-06-22 16:31:57
3
coconut_coco_oco
🥥🌴 :
Zapłaciłam 700zl GOLDEN CIRCLE 🥰
2026-06-22 21:58:03
3
vovaadidasik
vovaadidas :
Mam do sprzedania bilet G17
2026-06-22 10:17:10
2
j.rejmak
Julka メ𝟶 :
Przesada z tymi cenami ja za plyte dalam 700
2026-06-23 00:59:35
3
izabelakisioskorupa_fp
izabelakisioskorupa_fp :
czy jest szansa że te bilety stanieją przed samym koncertem?
2026-06-22 12:26:38
1
To see more videos from user @wooooozny, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About