a na taylor miejsce w tym sektorze dalam 199 zl xdddxx
2026-06-22 10:25:01
26
the_weekndoooh :
Nic i tak nie będzie widać 🥰
2026-06-22 15:02:36
19
mbaasiaa :
Dlatego leciałam do Danii 😂 Za bilet z takim widokiem, loty, hotel i jedzenie z piciem na stadionie zapłaciłam mniej niż za sam bilet w Warszawie w takim samym lub o wiele gorszym 🫠
2026-06-23 10:27:45
15
julvciiaaa :
dalam tyle za gc xddd
2026-06-22 10:06:38
31
ness 🧛🏻♀️ :
mam do sprzedania bilet na płytę!! 5.08
2026-06-22 10:00:22
3
Levciaa :
Jeszcze 3 tygodnie temu bilety na boczny ograniczony na samej górze 399 zł
2026-06-22 12:33:42
22
ᴡɪᴋᴛᴏʀɪᴀ メ𝟶 :
To ja 599 zł za GA dałam wtf XDDD
2026-06-22 16:38:23
15
tymektymek91 :
Będzie jak z Madison że 2 dni przed koncertem dopiero będą po 200zl
2026-06-22 16:11:00
3
Adaa :
ja mam vip plyte za cos kolo 700zl xddd
2026-06-22 11:08:21
9
lukasie_ :
Mam 2 bilety na koncert do sprzedania
2026-06-22 20:50:51
0
Stasiek47🩵 :
Płyta GC za 700 zł pozdro
2026-06-22 14:54:53
9
ooohhhoneyyy :
ja i moje D15 za 799 zł 😩😩
2026-06-22 14:31:26
9
lenaandrze_ :
kupilam je na poprzedniej trasie za 250 zl…
2026-06-22 10:19:34
9
k :
ja płaciłam tyle za gorne trybuny XDDDDDDDD
2026-06-22 13:52:44
7
𝓀𝒶𝓇𝑜𝓁𝒶 ✗𝟶 :
ale pamiętajmy że w tym roku będzie jeszcze playboi carti w 2023 był sam the weeknd
2026-06-22 11:31:37
2
minimoni515 :
Ja mam dół V02 za miliony, ale i tak wierzę, że było warto 😅
2026-06-22 16:31:57
3
🥥🌴 :
Zapłaciłam 700zl GOLDEN CIRCLE 🥰
2026-06-22 21:58:03
3
vovaadidas :
Mam do sprzedania bilet G17
2026-06-22 10:17:10
2
Julka メ𝟶 :
Przesada z tymi cenami ja za plyte dalam 700
2026-06-23 00:59:35
3
izabelakisioskorupa_fp :
czy jest szansa że te bilety stanieją przed samym koncertem?
2026-06-22 12:26:38
1
To see more videos from user @wooooozny, please go to the Tikwm
homepage.