моя донька вчиться в Словаччині. безкоштовне навчання. а що в нас? от і виїжають діти.
2026-06-24 15:42:17
418
Anton :
«Не краща ніж наша» найсмішніше що я чув за сьогодні
2026-06-24 21:11:43
386
Piko :
Освіта краща, і набагато
2026-06-24 10:30:40
194
andrii_konoval :
і приймають без НМТ
2026-06-24 05:21:35
227
Ludmila_timohe4kina :
так я живу в Братіславі університет SUT ,на потоці 250 з них 200 наші .
2026-06-24 09:20:22
214
Sasha :
потужно , результат керування потужніх менеджерів
2026-06-24 13:46:36
83
Juliya Laptieva :
Я студентка в Данії, не дивлячись на дорослий вік. Освіта тут зовсім інша, більш прикладна, цікава, стипендія яка дозволяє жити.
2026-06-24 09:32:24
70
TEA :
Мій син вчора захистив бакалаврську працю в Словаччині. Далі магістратура.
2026-06-24 18:14:29
52
mwahahaua :
шо будет далі - будуть жити щасливе життя
2026-06-23 23:33:57
194
iz Odessa :
Интересно, а кто же в этом виноват?
2026-06-24 09:11:18
205
𖣂 :
Навчаюсь в Словачинні , освіта краще. Систему поновлюють і навчають того , що потрібно. Не застаріла програма, нормальні стипендії. Навчання яке реально мотивує вчитись. Тому що , за «красиві очі» оцінки ніхто не поставить. Ну і про роботу влучно
2026-06-24 20:04:26
61
Оля :
освіта краще, ставлення до дітей краще і головнетбезкоштовно
2026-06-25 02:26:59
47
Игорь Александрович Каменецкий :
З яких після пів року навчання вилітає 70% та ще 20 % через рік !!!😂😂😂😂
2026-06-25 11:43:25
7
ᎧльгᏗ :
там навчання безкоштовне чому б і ні
2026-06-24 05:46:01
82
Vitalia :
Головне що навчання безкоштовне
2026-06-23 17:15:47
87
Оксана Гут :
Навчання там значно краще
2026-06-24 08:34:19
36
Damir :
Так для дітей там все нормально зроблено
2026-06-24 02:22:42
56
Богдара :
Не краща але більш значуща
2026-06-24 09:08:04
25
Ok' Georgii :
данные завышены
2026-06-24 11:35:44
14
'Murica :
хах, не краща, ну да, ну да
2026-06-24 14:50:14
33
Олена Шуляк :
це не прикро- це ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА!
2026-06-24 11:57:39
18
Ю🩶 :
Діти повинні жити
2026-06-24 09:39:33
8
Fake :
«Не краща ніж наша» Я навчався в НУК, у нас сесію без грошей не здаси)))
2026-06-25 10:59:51
11
Maria :
та краща рєбята
2026-06-24 10:53:37
7
M iha Nikorich :
бо дешевше і краще
2026-06-24 09:01:43
9
To see more videos from user @vvatafackt, please go to the Tikwm
homepage.