ок, якщо не хочу каву/чай/воду...теж провал тесту?
2026-06-22 11:03:48
193
Greg Key :
В чому проблема запитати: що у вас прийнято робити із чашкою далі?
2026-06-22 10:27:09
47
SOLOHA ЛІЖКО ДИВАН МАТРАЦ КИЇВ :
Це дуже добре. Крінж лютий😳
2026-06-22 10:02:10
23
Punsir :
В чому проблема запропонувати каву рекрутерам і подивитися, що вони будуть робити з чашкою?
2026-06-22 12:15:24
6
cepro3epr :
там ще є нюанс що саме ти обереш: чай, каву чи воду, від цього теж залежить рішення🤣
(можливо адаптація рекрутерів)
2026-06-22 11:20:37
5
LEOG :
ну тому я завжди відмовляюся від кави 🤣
2026-06-22 12:06:41
6
arbitrazh.ua :
допомагаю починаючи блогерам)
2026-06-22 09:57:38
2
Елена Глущик :
Чого каву? Чого шашлик ніхто не пропонує 😂
2026-06-23 04:25:53
0
AlexChi :
HR в 99% это протирание 5 точки с максимально важным видом.
2026-06-22 17:36:40
15
Kepturyk :
в чому проблема заробляти міліон доларів і не ходити на такі співбесіди?
2026-06-22 11:06:25
5
Viktoriia :
Реально! А якщо алегорія на каву? А якщо по стану здоров'я я не можу пити чисту каву? Тоді що?
2026-06-22 21:34:27
1
Kuta :
Я просто спрашиваю куда чашку поставить или деть
2026-06-22 22:26:01
3
Sabai Massage :
Сам завжди погоджуюсь на еспресо)))
2026-06-22 13:45:46
1
Nadia :
саме тому зазвичай кажу, що нічого не треба 😁
2026-06-22 18:27:02
0
q :
Завжди просив одноразовий, або відмовлявся тоді. Чисто із цілей гігієни (я хз хто і як її мив до мене)
2026-06-22 15:28:30
0
xcvb :
90% співбесід в своєму житті мав онлайн, а ті 10% це вже по-факту було підписання контракту, навіть якщо формально це був фінальний етап з менеджером.
2026-06-22 13:23:32
1
theAlina :
Нада було просить одноразовий
2026-06-22 15:12:10
1
Morgan Reidel :
як зробити, щоб HR перестали займатися всякими тупими питаннями та тестами
2026-06-22 10:29:09
19
Juliya :
Треба зламати шаблон, прийти зі своєю кавою і запропонувати їм 🤓
2026-06-22 12:43:28
8
InsaneGrifon :
Зараз ти миєш чашку - а через тиждень всю підлогу 😅😅😅
2026-06-22 16:10:24
3
олег :
Хотів тебе спитати зараз в німечині і мені 19 почав працювати на роботі і зароблю 1800 в місяць я вже підрахував шо за рік роботи зароблю 20000 і спланував витрати на покупки цього року підуть 10000. Живучи з батьками не трачу гроші на їжу і квартиру в мене лишається 10000 і не знаю що робити тримати просто на карті ці гроші не хочу хотілось би щоб кудись вложитись і пішов би хочаб мінімальний пасивний прибуток можеш підказати що мені найкраще робити?
2026-06-22 11:03:59
1
. :
в чому проблема просто не брати чашку?)
2026-06-22 09:58:27
4
To see more videos from user @antipsy, please go to the Tikwm
homepage.