Побачив в тік ток гарну дівчину, камера не все передає але в житті впевнений ще гарніша. То я про автора відео 🙂
2026-06-22 18:11:14
378
Valentyn Kasian :
Це базове правило балансу білого)
2026-06-23 06:49:39
20
Emanuel Antônio :
В репостах красиво?
2026-06-23 10:55:51
54
RAW :
це називається баланс білого. якщо камера не бачить білого, то вона вгадує баланс
2026-06-23 00:41:12
164
Inna :
я в шоці,як то воно так..
2026-06-22 21:01:24
36
oscxwod :
или можно просто выставить нейтральный баланс белого в настройках камеры
2026-06-23 11:37:53
3
zoeydzen :
це баланс білого, на старих фотокамерах було іноді спеціальне ручне налаштуванн, треба було сфокусувати камеру на білому об'єкті та запам'ятати потрібний баланс, ви робите теж саме :)
2026-06-22 19:42:36
19
Ольга :
це балансування камери по білому кольору.
2026-06-23 05:28:39
10
Дана| Про smm та соцмережі :
Спробуйте метод проф операторів. Спочатку камера наводиться на білий лист, а лише потім на потрібний об'єкт
2026-06-22 22:45:02
11
🌼Ксюша🌼 :
Все одно я мяту не побачила,сірозелений так
2026-06-23 10:13:48
1
Елена Костенко :
ого!!!дякую,побігла провіряти
2026-06-22 17:34:59
24
Анічка :
Щиро дякую за це !!!😍
2026-06-23 04:36:26
3
Lumiera * :
что за трек на фоне?
2026-06-23 08:45:52
0
Afonchenko knives :
Не нужен там никакой аркуш! Нужно баланс белого в камере выставить в соответсвии с вашим освещением!
2026-06-23 04:55:14
8
Kateryna :
Клас 🙌🏻
2026-06-22 20:51:24
3
Pokosy :
Клас,оце здивували,круто.
2026-06-22 17:50:14
8
André :
🤣🤣🤣🤣 Это НЕ лайфхак! Этим методом уже хрен знает сколько лет пользуются колористы по подбору АвтоКраски😎😁
Только я этот метод знаю уже лет 15 а то и все 20... этот метод использовали еще тогда, когда небыло смартфонов и фоткали плёночными фотоаппаратами😁
2026-06-22 18:32:39
3
oleksiy1615 :
Дякую 👍👍👍
2026-06-22 20:29:50
2
Ira :
працює тільки що перевірила
2026-06-23 07:15:28
1
Богдан Боцула :
а й дійсно працює. правда перевіряв на шкірі ХД.
2026-06-23 08:48:39
1
SPIVAK :
Круто
2026-06-22 20:04:52
2
МЕТАТРОН :
Баланс білого стоїть авто от і все.
2026-06-22 22:30:37
2
Ira :
працюю на швейній, тканин багато треба попробувати
2026-06-23 05:10:26
2
botanin :
У мого цифровими було таке налаштування- баланс білого, треба було навести на білий колір і він запамʼятовував білий і відображав кольори коректно. Може в телефонах таке є
2026-06-23 03:44:29
3
gusilebedi380 :
чомусь я впевнений що знімаєш ти на айфон
2026-06-23 01:32:54
4
To see more videos from user @gar_dekor, please go to the Tikwm
homepage.